Jump to content

RukaSouen

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

RukaSouen kullanıcısının paylaşımları

1. RukaSouen

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum ağlamak istiyorum. Ama böyle baş parmağımı burnuma paralel getirip "ühü ühü" diyerek kibarlıktan kırılırcasına değil. Aksine hıçkırarak hunharca ağlamak istiyorum. :crying3-onion-head-emoticon:
  2. RukaSouen

Zed çizimim

Çok başarılı olmuş, kendisi pek sevdiğim bir hero değil ama karizmasını inkar edemem :lol: Annie çizimi de görmek isteriz!
  3. Bir sene olmuş, vay arkadaş.

1. 하나님

하나님

hayata bakış açını sevdim açıkçası :)

4. Anime önerisi alabilir miyim acaba? Şöyle izleyince keyfimi yerine getirecek, beni "tatil oh miss" moduna geçirecek bir şeyler :D

1. Amygirl

Amygirl

Great Teacher Onizuka iyi g

2. Paprika

Paprika

Hanasaku iroha insanı tatil moduna sokuyor,en azından bende öyle etki bıraktı :D

5. RukaSouen

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P
  6. RukaSouen

İtiraf Köşesi

Antalya'da mis valla paso tatil :D İtiraf ediyorum son sınıf olmamıza rağmen anaokulu terk muamele görüyoruz, mağduruz. Okulun en güzel yılında okuldan soğudum <_< Yani şurda bir dönem kaldı lise defterini kapatıyorum ve zerre üzüntüm yok. Bitse de gitsek modundayım resmen :huh: lanet olsun bu hayat lanet olsun bu okul sevgim dırımdırımm :P
  7. RukaSouen

Karaoke Nedir ?

Karaokenin altından da Japonlar çıktı pess! :D
  8. you're my hallelujah..

9. RukaSouen

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Elfen Lied :(
  10. Sevgili Cumartesi, bu kadar güzel olmak zorunda mısın?

11. this girl is on a fireee..

12. RukaSouen

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum 2 gündür anime izlemek yerine film izliyorum. Bir vefasızlık durumu hakim ama hadi hayırlısı :D
  13. RukaSouen

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The Vampire Diaries, Pretty Little Liars vee Game of Thrones için yeni sezonu bekliyorum taa nisanda ama :(
  14. RukaSouen

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

Ev halim 13 yaşında (anime falan izlerken bildiğin anaokulu terk modundayım), dışarı çıktığımda abartısız 20 yaşında (makyajın hikmeti). Biyolojik olarak 17 yaşındayım ve hala karanlık koridordan salona gelirken koşarım, sevgiler. :P
  15. Ablamın yanına gidip (muzip bakışlarla) "Aishiteru.." dedim. "Ezgi küfür mü ettin lan?" dedi. İçimdeki japon bir kez daha öldü..

16. Singapur'a gidip sakız satmak istiyorum. Risk budur!

17. RukaSouen

Usui Takumi [FC] (20 Üye)

bende katılmak istiyorumm *__*
  18. +İremin sana selamı var canım. -Hangi irem?:S +Bilmirem:DD -Nasıl bilmiyosun cnm ya? +asfdfsgd (ben bugün bunu yaşadım , ibretlik:D)

19. RukaSouen

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ayy bende nana izliyorumm :lol: 27 bitti 28'e başlıyorum şimdi. Şu replik bitirdi beni. Hachi: If you know the real me, it would shatter your illusion. Nobu: Then come on. Shatter my illusion. Because I don’t know what else I can do to stop loving you.. Hoop çevirelim. Hachi: Eğer gerçek beni bilseydin, hayallerin yıkılırdı. Nobu: O zaman gel. Yık hayallerimi. Çünkü başka türlü seni sevmekten nasıl vazgeçerim bilmiyorum.. (Hemen hemen böyle :lol: ) Nobu! Tapılasısın B)
  20. RukaSouen

Manga Üniversitesi Açılıyor

Türkiye de olsa ne komik olurdu. :D +Nereyi kazandın canım? - X üniversite manga sanatı ve tasarımı +hıı mimar mı olucaksın? -yok +ressam mı olucaksın? -yok öyle değil +?!? (içses "bu çocukta işsiz kaldı") ve sonra bizim torunda öğretmen, doktor olucak vs diye başlarlar.. +Büyüyünce ne olucaksın bakalım? -MANGAKA B) +eroreror?? +Anne ben mangaka olmaya karar verdim, üniversitede orayı tercih edicem. -Mehmet ay şu kızına bir şey söyle yüreğime indirecek! :D
  21. Aslında biz kızlar çok şey istemiyoruz. Bir usui, bir nobu, bir kazehaya olmak bu kadar zor olmamalııı!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

bekar mangaka aranıyor :D

3. Hokage_Minato
    4. ayanatsume

ayanatsume

Şimdi düşündümde bence çok şey istiyomuşuz ya *-* Usui animede bile uzaylı görülürken dünyada bulunması imkansız ^^

22. Malesef kullanırdım. Çabuk atarlanan bir insan olduğum için yazardım alayını. Sonra pişman olurdum. Aileme söylerdim. O psikolog senin bu psikolog benim gezerdik. Baktılar harbiden katliam yaratmışım, olayı anlayınca "nasıll yaparsın Ezgii" sesleriyle ağlaşırdık. Sonra beni emniyete götürürlerdi. Hayatım hapishanelerde geçerdi. Ordan kendime seri katil bir arkadaş bulurdum, anlaşırdık. Haberlerde 2snliğine çıkardım, gazete manşetleri "Böyle defter görülmedi" "Elindekinin kıymetini bilemedi" "İbretlik evlat!" vs. şeklinde olurdu. Bir kira olamadan hayatım tırt bir şekilde sonlanırdı.. Of içim karardı yemin ediyorum :D
  23. "kasımda nasıl başka bir aşk yaşandıysa artık, 1 aralık dünya aids günü ilan edilmiş.." hunharca güldüm:DD

1. gereksiz

gereksiz

insanların aşktan anladıkları farklı tabi :D

2. intheblaze
  24. RukaSouen

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum sırf devamsızlık olmasın diye rapor almaya gittiğim hastaneden eve hasta olarak döndüm. :huh: Oy dağlar..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.