Jump to content

RukaSouen

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne RukaSouen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. itiraf ediyorum yarın antalya da 7-6. sınıflar için tatil ama sohbet edecek kimseyi bulamıyorum :( :angry:

:mellow:

Antalya'da mis valla paso tatil :D

İtiraf ediyorum son sınıf olmamıza rağmen anaokulu terk muamele görüyoruz, mağduruz. Okulun en güzel yılında okuldan soğudum <_< Yani şurda bir dönem kaldı lise defterini kapatıyorum ve zerre üzüntüm yok. Bitse de gitsek modundayım resmen :huh: lanet olsun bu hayat lanet olsun bu okul sevgim dırımdırımm :P

2. Ayy bende nana izliyorumm :lol: 27 bitti 28'e başlıyorum şimdi. Şu replik bitirdi beni.

Hachi: If you know the real me, it would shatter your illusion.

Nobu: Then come on. Shatter my illusion. Because I don’t know what else I can do to stop loving you..

Hoop çevirelim.

Hachi: Eğer gerçek beni bilseydin, hayallerin yıkılırdı.

Nobu: O zaman gel. Yık hayallerimi. Çünkü başka türlü seni sevmekten nasıl vazgeçerim bilmiyorum..

(Hemen hemen böyle :lol: )

Nobu! Tapılasısın B)

3. Türkiye de olsa ne komik olurdu. :D

+Nereyi kazandın canım? - X üniversite manga sanatı ve tasarımı

+hıı mimar mı olucaksın? -yok

+ressam mı olucaksın? -yok öyle değil

+?!? (içses "bu çocukta işsiz kaldı") ve sonra bizim torunda öğretmen, doktor olucak vs diye başlarlar..

+Büyüyünce ne olucaksın bakalım? -MANGAKA B) +eroreror??

+Anne ben mangaka olmaya karar verdim, üniversitede orayı tercih edicem. -Mehmet ay şu kızına bir şey söyle yüreğime indirecek! :D

4. Malesef kullanırdım. Çabuk atarlanan bir insan olduğum için yazardım alayını. Sonra pişman olurdum. Aileme söylerdim. O psikolog senin bu psikolog benim gezerdik. Baktılar harbiden katliam yaratmışım, olayı anlayınca "nasıll yaparsın Ezgii" sesleriyle ağlaşırdık. Sonra beni emniyete götürürlerdi. Hayatım hapishanelerde geçerdi. Ordan kendime seri katil bir arkadaş bulurdum, anlaşırdık. Haberlerde 2snliğine çıkardım, gazete manşetleri "Böyle defter görülmedi" "Elindekinin kıymetini bilemedi" "İbretlik evlat!" vs. şeklinde olurdu. Bir kira olamadan hayatım tırt bir şekilde sonlanırdı..

Of içim karardı yemin ediyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.