Jump to content

weirdone

Üyeler
  • İçerik sayısı

285
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne weirdone kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Döktürmüşsün şu an gittiğim kursun  %80ininden daha iyi bir yakalaman var desem yeridir.  Ciden 2 yıldır gördüğüm çok iyi ilerleyen bir çizersin severek takip ediyorum. 

Teşekkürler beğendiğine sevindim, 2 ileri 1 geri gidiyorum :)

Yeni çizim

2s8so5z.jpg

347adcg.jpg

2. Çizimlerin çok iyi , bende özeniyorum mangakalığa ancak  panelleri çizince kendimi kısıtlanmış hissediyorum , perspektif ,açı ve anatomi konusunda iyi değilim ondan hala çalışmam lazım sana kolay gelsin :D

Teşekkürler. O zaman sen de kafanda bi sayfa düzeni oluştur panelleri çizmeden sayfa boyu çizip en son panellere bölebilirsin.

3. Devamını da isteriz ama böyle 5-10 resimle bizi geçiştirme :D

Devamı derken neyi kast ettin anlamadım. :) 

yürü  be bende  çizmeye başlıcam . bizim yapamadığımızı sen yap kardeşim sakın durma :D

Teşekkürler. :)

Sadece karakter yetmez ama mekan çizimlerinide görmek isteriz .

Mekan çizimi de ayrıca atarım o zaman. :) 

4. Çok yeteneklisin gerçekten. Umarım bir yere gelebilirsin, ki bu yetenekle gelemezsen yazık olur. Devamını bekliyorum. 

Cokguzel cizmisin. Dahada gelisirsin ins.

Bir de ben bu yaz seni geçecektim sözde, hedefim oydu. Yaklaşık dört yıldır (arada çizim yapmadan geçirdiğim ayları çıkartırsak dört veya üç buçuk yıla düşer sanırım) ciddi ciddi çizim yapıyorum ve hala kaş çizmeyi unutuyorum  :bird-onion-head-emoticon:  Açık bir şey var ki artık acemilikten çok daha farklı bir noktadasın. Ben artık bir şeylerin ciddiye bindiğini hissediyorum ve bir süredir tasarladığın hikayen vardı sanırım. Çünkü diğer konularında birine cevap olarak "Manga çıkarırsam neden üzgün olduğunu öğrenirsin" benzeri bir şey söylemiştin. 

Taslak hazırlayabilmek. Kıskanmaya başladım sanırım. Türkiye'de yanlış hatırlamıyorsam beş manga-ka vardı. (sayıyı attım ben sanırım ya  :P ) seninde onların arasında ki yerin açık duruyor bence. O yere oturman için de geçecek olan yılların fazla olduğunu düşünmüyorum. 

Teşekkürler. Evet uzun zamandır oluşturduğum bir hikaye var. Türkiye de mangaka var mı bilmiyorum ama Türk olan mangaka var doğrudur dediğin gibi umarım onların arasında olurum.

Woaww süpersin ahh bende çizim yapabiliyorum ama seninkiler kadar güzel değil umarum bende birgün senin gibi çizerim :) Hayran kaldım sana

Teşekkürler. Çalışırsan neden olmasın. :)

Of Of Off.! Süperlerrr yaw! Bayıldım hepsine de Manga yapırdun değil mi? Yapınca Forumda da yayınlasan ne güzel olur aslında :D çok beğendim hepsini Maga süper olcak diyemem konusunu bilmiyorum o yüzden Manganın çizimleri Mühteşem Ötesi Olacak inş. diyeceğim :D

Teşekkürler. Evet manga çıkarabilmek için çalışıyorum.

Gerçekten çok güzel çiziyorsun. Tamamlanmış halini görmeyi iple çekiyorum.

İyi çalışmalar sana! :)

5. biraz önce manga çizimlerine bakıp kendimden geçmiştim burda beni daha şok edici şeyler bekliyormuş meğer.tam bir bitirici vuruş oldu bu :D neyse de gelelim asıl yoruma gerçekten çok yeteneklisin,böyle çizdikçe daha da gelişip daha güzel şeylerle içimizi renklendireceğine eminim.ellerine sağlık :)

Teşekkürler beğendiğine, sevindim. :)

6.  saki mangamı beğenmiyen editör konuşmasını hatırlattı bana  sen bidaa çiz öle bakalım gibi ama neyse teşekkürler :)

Editör mü? Hangi editör ? :) 

Çizimlerin geliştirebilirsen iyi yerlere varabilirsin bence. Çizmeye devam. :=

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.