Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

free word kullanıcısının son zaferi 17 Ağustos 2014

free word en beğenilen içeriğe sahiptir

free word hakkında

• Doğum günü 06/03/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

104751 profil görütülenme

free word üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: free word

1. Tapmayın lan şu SAO-SNK_DxDye delireceğim ulan :@

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Şu seriler içinde bi Snk'nin değeri var gözümde, o da konusu orjinal diye, konu gidişatını bende sevmiyorum ama animasyonlarının ve müziklerinin güzel oldugunu inkar edemem. Sao'dan zaten hayran kitlesi yüzünden nefret eder hale geldim, aşırı yücelttiler. Çok abarttılar başka animelerle kıyaslamaya başladılar o an gözümde tamamen seri de hayranları da bitti.

3. Lucifèr

Lucifèr

Ayhan Op'un konusu bana göre hepsinden ilginç 'Bana göre' taşlamayın .:D o kadar meyveyi kim akıl edebilirdiki :D ayrıca 4 kral var haki var ve birde Japon larda 4 büyük takım yıldızımı diolar artık neyse ne var WhiteTiger,BlueDragon,Hyunmoo,Phoenix Blue dragon asıl rengi beyaz :D Simdi baslıyorum Newgate Beyaz sakal en güçlü korsan :D Ayık ol Beyaz bak Blue dragon --shanks var Anka :D yıqıl geber D: --Hyunmoo var :D Kaidou White Tigerda Mama var :D Ayık !! :D

4. jans09

jans09

SNK ilk iki bölümden sonra izlemedim.. SAO ilk sezon kötü değildi ama ikincisini izlettirecek kadar da iyi değilmiş çünkü ikinci sezon çıkana kadar tüm ilgimi kaybettim... Ecchi izlemediğim için DxD hakkında bir şey diyemem.. fikrini paylaşan insanlar da az değil ha? :D

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.