Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir an önce 18 ağustos gelse ne hoş olur :/

2. Türkanime üyelikler açılmış :D gerçi kullanmam artık üyeliği her halde myanimelistte listemi oluşturdum nasılsa :P

3. Ankarayı kazanan hanımefendilere evimde bir odayı uygun fiyata kiralayabilirim. Yalnız odanın bir köşesinde ben yaşıyorum :3

4. Ankarayı kazanan hanımefendilere evimde bir odayı uygun fiyata kiralayabilirim. Yalnız odanın bir köşesinde ben yaşıyorum :3

5. Ov... Yüce patates! Sadece prologu bitirdim bi dayak yemediğim kaldı...

6. Ov... Yüce patates! Sadece prologu bitirdim bi dayak yemediğim kaldı...

7. hakkında sayfan imzan niye intahar etti naptın len onlara neye zorladın da intahar ettiler :D

8. Yarın diyorum doğum günüm diyorum 18 yaşıma giricem diyorum unutursanız yakarım ona göre diyorum... :D :D

9. Tokyo Ghoul beni her bölümünde şoka sokuyor nasıl bir bölümdü bu :D

10. Yarın diyorum doğum günüm diyorum 18 yaşıma giricem diyorum unutursanız yakarım ona göre diyorum... :D :D

11. Bir an önce hafta sonu gelsede oyun alsam asdfg

12. Bir an önce hafta sonu gelsede oyun alsam asdfg

13. iş lazım çalışmak lazım hava sıcak :/

14. Çeviriler ölsün tatilden selamlar

15. iş lazım çalışmak lazım hava sıcak :/

16. ao haru ridennin 4. bölümünden acayip bir manga çıkar la :p harem animesinden yoailiğe asdfg

17. içimdeki acı depreşti :/ ah ahhhh ne mal şeylere takıyom kafayı ben ne zaman akıllancam ben ya *_*

18. Aklımda tam açmalık konu var ama üşeniyorum baya hemde :D

19. içimdeki acı depreşti :/ ah ahhhh ne mal şeylere takıyom kafayı ben ne zaman akıllancam ben ya *_*

20. 4000. iletimi bilgisatardan foruma gşrme fırsatım okursa Ecchi Fc ye adayacağım B) beni bekleyin asjsjsksdj

21. 4000. iletimi bilgisatardan foruma gşrme fırsatım okursa Ecchi Fc ye adayacağım B) beni bekleyin asjsjsksdj

22. Beni pek aktif bulamayabilirsiniz tatile gidiyorum. Dönüşte buralarda olurmuyum bilmem malum üniversite başlıyor, bilgisayar mühendisliği bekler. ^^

23. Ne oldu da 2,5tan sonra 102 ileti birikmeyi başardı :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.