Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. önceden V.K arardım her daim favorimdi. 2 haftadır off yine mi VK diyorum. noldu acaba siteye serverları mı yaktılar çok yavaş. izleyemiyorum

2. önceden V.K arardım her daim favorimdi. 2 haftadır off yine mi VK diyorum. noldu acaba siteye serverları mı yaktılar çok yavaş. izleyemiyorum

3. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

4. bilgisayarim mouselarimigormuyor T.T gece 03te calixan aygitlar simdi nanay -_- bir cozum soyleyin

5. Biraz önce evrimin gerçek olduğuna şahit oldum. Normalde İng versiyon yayınlandıktan 20-30 dk sonra yeni bölüm nerede diyene alışmıştım da bölüm çıkmadan 4 gün önce çeviri yavaşladı mı yoksa durdu mu diye soran arkadaşa gıpta ile bakıyorum. Saygılar vesselam sana...

6. Sonunda benimle aynı düşünen biri :D http://i.hizliresim.com/0VZkAD.jpg

7. Kokkorec kokokokorec kokkorec kokokoko...

8. Kokkorec kokokokorec kokkorec kokokoko...

9. Kokkorec kokokokorec kokkorec kokokoko...

10. Kokkorec kokokokorec kokkorec kokokoko...

11. Kokkorec kokokokorec kokkorec kokokoko...

12. Darken Then Black ve Cmaymore bitirmem toplamda 3 gün sürdü şuan boşlukta süzülüyorum -_-

13. Darken Then Black ve Cmaymore bitirmem toplamda 3 gün sürdü şuan boşlukta süzülüyorum -_-

14. Gazam mübarek olsun. :|

15. Gazam mübarek olsun. :|

16. Arkadaşı Madoka Magica'ya başlatmaya çalışıyorum. Birinci sezonun Türkanime'deki afişini görür görmez 180 derece dönüş yaptı...

17. Böhöhöh yine imam hatipte giriyorum sınava. :D

18. Böhöhöh yine imam hatipte giriyorum sınava. :D

19. https://www.facebook.com/photo.php?v=701303589929678&permPage=1 3 kere izledim ya insan kendisinin övülmesini dinleyince bir tuhaf oluyor :D
  20. Kill La Kill izleyen var mı? Ya da öneren var mı? Başlasam mı diye kararsız kaldım da :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.