Jump to content

Eyeshield

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Eyeshield got a reaction from Nones in ( 01 / 24 ) Platinum End   
    teşekkürler :)
  2. Harika
    Eyeshield got a reaction from Bag Of Bones in Tortuga Çeviri   
    Aaa evet bende şimdi gördüm, iyi bir haberrr :)
  3. Üzgün
    Eyeshield got a reaction from AnimeSeverler in Animeli Günler Haber (AnimeSeverler)?   
    Bir yanım heyecanlı, bir yanım çok buruk :(
  4. Beğen
    Eyeshield got a reaction from Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    teşekkürler :)
  5. Beğen
    Eyeshield got a reaction from rei_hino in ( 15 / ? ) Tokyo Revengers   
    teşekkürler
  6. Beğen
    Eyeshield got a reaction from rei_hino in ( 15 / ? ) Tokyo Revengers   
    elinize sağlık
  7. Beğen
    Eyeshield got a reaction from Phryne in ( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero 2nd Season   
    Ooo seri tamamlanmış.Setsuna arkadaşımıza çeviri için teşekkürler.Seri de emeği geçen diğer tüm arkadaşlara da teşekkürler.
    Çizimleri ve konusu ile çok sevdiğim bir seridir ^^
  8. Beğen
    Eyeshield reacted to Mileydi in Anikeyf Fansub   
    Düşüncenize saygı duymaktan başka bir şey yapamıyorum  :mellow: En kaliteli Fansub lardan biri olarak gördüğüm Anikeyf 'in şimdiye kadar izlemiş olduğum çalışmalarında hiç bir gereksizlik görmedim işlerini gerçekten profesyonelce yapan ve hakkını veren bir ekibe sahipler  -_- Bu şekilde yazmanıza üzüldüm açıkcası, aynı serileri bende izledim ve gözüme batan bir yanlarını göremedim ;) Tercihler farklı olabilir, keşke buraya yazmak yerine kendi sitelerine girip çevirmenlerine özel mesajla güzel bir dil ile düşüncelerinizi belirtseydiniz. 
    Konu sahiplerinden özür dilerim, cevap yazmak haddim olmayabilir ama bu şekilde ki yorumlardan pek haz etmiyorum  <_<
  9. Beğen
    Eyeshield reacted to Hakikat in ( 25 / 25 ) Baby Steps   
    s.a baştaki 3-4 bölümün alt yazısında sorun var. baktımda bütün yazılanlara kimse bişey dememiş acaba sorun bende mi? ama sanmıyorum altyazılar gömülü .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.