Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sence :D :D

öhöhöhöm benimle yatımla gezer misin diyor :D :D

"180 derece döndü !" deyimi yetersiz kalıyor :D

ince görmüşsün Lightning :D (ya ben senin adını hep unutuyorum, kusura bakma :( )

edit: hatırladım İlhami :D

2. Fiziksel olarak: Lelouch vi Britannia (fiziksel olarak bi anime karakterine benzemek garip geldi ama ince uzun olduğum için Lelouch diyorum :D )

Karakter olarak: Usui Takumi... (öhöm...)

şaka bir yana sanırım Okabe Rintarou'ya benziyorum karakter olarak. El. Psy. Congroo.

edit:

Düşünce olarak Grimjow, Psikopatlık olarak Alucard, duygusal olarak Kuroko davranış olarak kimse.Tip olarak valla bilmiyorum ama kumral, hafif uzun kahverengi saçlı şişman olmayan ve kısa olmayan bir karakter varsa ona benziyorumdur :D

"şişman olmayan ve kısa olmayan" = "zayıf ve uzun" ?? :D

3. On 10.04.2013 at 22:50, 'Cold Dewil yazdı:

Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B)

Spoiler

Resmi ekleyen

Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D

sol alttaki skin güzelmiş, beğendim :D

benim de duvar kağıdında ufak bi C.C popo frikiği var, ben sallamıyorum ama bir gün arkamda kızlar varken sınıfta laptopu açma gafletinde bulundum... hocalar böyle kabul etti diyince aklıma geldi :D

4. Orada Bleach çizimleri de vardı la :D Baya da çizmişim. :o Bir ara Otani çizmekten gözüm kapalı çizecek hale gelmiştim. :blink: Kuzenlerimin çocukları bana da çiz bana da çiz diyince kaç tane birden çizdiydim. :mellow:

Bleach de izlemedim ki :(

düşün artık ne kadar yabancı geldiyse tanımadığım bütün karakterleri "aha kesin Gintama'dır bu" diyip Gintama'ya kakalamışım :D

5. Erza ve Natsu'yu ümit ederek baktım 4. sayfaya ama Gintama izlemeyen bünyeme yabancı geldi gördüğüm yüzler... ( ._.)

ha ama çizimler güzel :D

edit: aşağılarda bi postta daha resimler koymuşsun, onları da şimdi gördüm :D

Lelouch'un bi gözüne ne yapmışsın öyle :D o resimde C.C'yi çok beğendim, ama C.C'den çok Lelouch'un gözü dikkatimi çekti :D

6. On 10.04.2013 at 21:02, 'Kaya yazdı:

şu inori iconlarını bi türlü bulamadım ya bulduklarımın hepsi benimde yapabildiğim dandik iconlardan :D yeni notebook yeni tema diğer pcler gibi ortak kullanılmayacağı yani bana ait olduğu için buna inori teması yükledim <3

Spoiler

Resmi ekleyen

istersen senin için uploadlarım hemen iconları :D bana youtube konusunda çok yardımın dokunmuştu ^_^

bu arada şu anki masaüstüm:

Spoiler

Resmi ekleyen

7. ben şimdi gördüm bu başlığı ve amatör olarak çizdiğini düşünürsek Bleach çizimleri hariç ben hepsini beğendim :D

çizimle falan bi alakam yok o yüzden ahkam kesebilecek durumda da değilim ama sanki MinikSincap'ın söylediklerine kulak verirsen iyi olura benziyor :D

kolay gelsin şimdiden.

8. Seninki daha orjinal :D O isim yazan yere ''tüysüz'' seni ayıklarım falan olabilir :D

başka fikirler çıkarsa diye bekliyorum, bi anda söyledim ve yaptım gibi olmasın diye :D

9. Slogan falan yok bence ''Bıyığım olmadan asla ! '' falan olabilir O.o

Burma burma bıyıklarım, *buraya bir isim* seni ayıklarım.

orjinali: Burma burma bıyıklarım, Tarkan seni ayıklarım. - ünlü bir kamyon arkası yazısı :D

benim aklımda bu fikir vardı ama ilk kez burada söylüyorum, başka fikri olan varsa iyi olur, oylama usulü seçebiliriz sanırım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.