Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kedi cinsiyeti için bi not:Eğer 3 veya fazla renk varsa dişidir asfdghf

keşke bunu 3 sene önce bileydim de hayvanı cinsiyet bunalımına sokmayaydım :D

ben gayet ilkel yollarla öhöm gözle ve elle muayene sonucu kedimin dişi olduğuna karar vermiştim, 1 ay sonra öhöm billur billur öhöm...

2. Furkaaan Karakacan'i bana veeegggrrr. :'(((

O kedi buyumedi mi hala ya? :D Yoksa bu minnak kedi baska kedi mi? :D Hani su cinsiyetini yanlis bildiginiz kedi... :D

o kediye bi haller oldu Ezgi, ben okul değiştirdikten sonra ev sahibi sorun çıkarmış arkadaşlar da sahip bulamayınca petshopa bırakmışlar kediyi, işler çok karışık :'( hem zaten o kedi bu kedi değil :D bu kediye sahip bulduk, yeni ismi Misket'miş ama benim gönlümde her zaman Karabaş olacak  :wub:

edit: sahip bulduk derken, hayvan arabanın önüne çıktıydı da baya zayıf diye eve aldıydık Silifke'deyken. bi de bi gözünde iltihap vardı, Terramycin süre süre onu da hallettiydik. hani öyle 2 gün bakıp besleyip sıkılınca başkasına kakalamadık, açıklayayım dedim :D

Karakaçan'ıma sarkma len  :angry: bunlarla idare et şimdilik:

WZjy34.jpg

3ak3G9.jpg

Ya buraya ne zamandir fotograf atacagim bir cesaret geliyor gidiyor geliyor gidiyor. :| Ama useniyorum ya. Fotograf cek de orayi burayi karala, internete yukle ohoooo. :smile_artiz:

Ve Emel admiiiin :3 arkadan cekilmis fotografinizi bi de bir tanesini daha stalklarken gormustum. :o Itiraf oldu ama neyse... ;u;

at gitsin yahu nolacak  :LTkJN9u:

3. Kendini değil de daha çok hayvanlarını göstermişsin kanka skskdkd o değil de maske ve bende böyle V For Vendetta maskesi gibi bir şey beklerken cidden yüz maskesi görünce that is Furkan dedim sjdffkf çok tatlısın la :D

valla telefona şöyle bi göz attım, şortlu mayolu fotolarımı atarsam kyaaaaaaaaaaa diye oracıkta bayılıverirsiniz diye bunları attım artık idare edeceksiniz  B)

bu arada o yüz maskesi Mut'ta bi mağaradan kille yapıldı, baya gerdiydi suratımı sülalecek babam eniştem falan yaptıydık, Mut'a yolun düşerse kesinlikle dene :D

4. genelde live actionlara önyargılıyımdır ama bu ilgimi çekti :smile_oleyo:  ilk film berbattı çünkü o güzel animeyi alıp onu güzel yapan her şeyi çöpe atıp benzer senaryosunun filmini yapmışlar, haliyle berbat olmuş. ama bu kez bi nevi restart vermişler senaryoya, iyi fikir :LTkJN9u:  6 kitap falan ne kadar mantıklı ne kadar abartı filmde görürüz. ki zaten Death Note biçok şeyiyle abartı bi animeydi hani o kadar akıl oyunu falan iyiydi hoştu da abartıydı yani belli bariz :D o yüzden biraz daha abartı senaryo izlemek fena olmaz gibi geliyo bana.

5. Sonuc olarak yapamadik? o: Yoksa benden habersiz yaptiniz mi jajsdkc - -.- -

tatile gittikten sonra tamamiyle unuttum ben bu işi  :ph34r:

Bende katılmak isterim ya. Yani, 505pp, zor filan oynuyorum ancak ama, bende katılmayı isterim hala olacaksa. 

Ve ilk oynadığım zamanlar hatırlarım easy'yi bitiremiyordum. Aşırı noobluk. 1-2 sene önceydi bu.  :D

normal yani kimse üst seviyeden başlamadı :D ilk mapi bitirince yaşanan mutluluk falan herkesin başından geçti bunlar :D
  6. Son takıntımmmmm  :LTkJN9u: 

https://youtu.be/pV51TIs-Izw?list=PLxEVpsamZ4NwAuuvAQlmuPxV9e6yb7CV5

Bu arada neden link olarak çıkıyor yaaa eskiden video olarak görünürdü  :ph34r:

linkin başındaki https'den s'yi ve linkte & ile başlayan kısımdan itibaren kaldır :D playlist linklerinde sıkıntı olabiliyor, başındaki s de güvenli http yapıyor bu forumlar engelli.

buyrunuz örnek:

7. 1 adet spoiler kuralı, spoiler içindeki spoilerler içinde geçerlimi veya bu kural hala geçerli mi. ve bu kurallar hala geçerli mi :lol:

geçerli.

bi ara biçok kişi gif koyup altına bi şiir onun da altına 4-5 tane spoiler koyuyodu, o yüzden geldi bu kurallar. ama spoiler içinde istediğin kadar spoiler koyabilirsin, onda bi sakınca yok.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.