Jump to content
Türk Anime TV Forum
KuramaUN

( 13 / 13 ) Grisaia no Kajitsu

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, serinin çevirmeni kişisel nedenlerden dolayı ekipten ayrılmak zorunda kaldı. Serinin geri kalan bölümlerini ben çevirmeye çalışacağım ama kendi serilerimin ve özel hayatımdaki sorumluluklarımın arasında ne zaman vakit ayırıp seriyi tamamlayabilirim bilmiyorum. Bu yüzden sizlere kesin bir tarih veremiyorum ama en yakın zamanda son iki bölümün çevirisini yapıp siteye de buraya da ekleyeceğim. 

Bilginize...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sine sen varya hangi gezegendensin merak ediyorum doğrusu, nefes alacak zamana ihtiyacın yokmu ne, bu kadar özverili biri olmayı nasıl başarıyorsun anlayamıyorum hakkatende. Doğrusu seni takdir edip gıpta ile bakmamak elde değil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, serinin çevirmeni kişisel nedenlerden dolayı ekipten ayrılmak zorunda kaldı. Serinin geri kalan bölümlerini ben çevirmeye çalışacağım ama kendi serilerimin ve özel hayatımdaki sorumluluklarımın arasında ne zaman vakit ayırıp seriyi tamamlayabilirim bilmiyorum. Bu yüzden sizlere kesin bir tarih veremiyorum ama en yakın zamanda son iki bölümün çevirisini yapıp siteye de buraya da ekleyeceğim. 

Bilginize...

Cidden teşekkurler Sinsine ^^.Sizin gibi çevirmenleri yolu hep acık olsun = )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sine sen varya hangi gezegendensin merak ediyorum doğrusu, nefes alacak zamana ihtiyacın yokmu ne, bu kadar özverili biri olmayı nasıl başarıyorsun anlayamıyorum hakkatende. Doğrusu seni takdir edip gıpta ile bakmamak elde değil

Teşekkür ederim, utandım  :blush:  Elimden geldiğince özverili olmaya çalışıyorum başarabiliyorsam ne mutlu bana  :)

Cidden teşekkurler Sinsine ^^.Sizin gibi çevirmenleri yolu hep acık olsun = )

Teşekkür ederim  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu nee- san harika bir çevirmen, ellerine sağlık Sine-chwan nee-san :D

Valla yorumunu görünce rahatladığım nadir insanlardansın vgrkaya, senin de ellerine sağlık  :D  Yakında ya katil olacağım ya da deli, az kaldı ya hadi bakalım  :) Tekrardan iyi seyirler...  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yorumunu görünce rahatladığım nadir insanlardansın vgrkaya, senin de ellerine sağlık  :D  Yakında ya katil olacağım ya da deli, az kaldı ya hadi bakalım  :) Tekrardan iyi seyirler...  :)

Aman aman ha sakın, seni kaybetmektense çiğ tavuk yeriz Sine-chwan, ne istiyosan söyle emrine amadeyiz :) , çevirdiğin onca seri ve harcadığın o kadar emekle bizlere ilaç gibi geliyorsun, hatta doktorlar artık her gün bir kere Sine-shwan çevirisi ve emeği tavsiye etmeye başladılar. Sen bize lazımsın Sine-chwan :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok