Jump to content
Türk Anime TV Forum

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

462
  • Son ziyaret

• Başarı

1

Meroe kullanıcısının son zaferi 22 Ocak 2016

Meroe en beğenilen içeriğe sahiptir

Meroe Hakkında

• Derece
    ヨナ姫
  • Doğum Günü 20-12-2002

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    The girl standing in the blush of dawn - Yona

Güncel Profil Ziyaretleri

9.364 profil görüntüleme
  1. ( 13 / 13 ) D.Gray-man Hallow

Bir an önce çıksın ya *-* Kontun mahvolduğunu görmek istiyorum *-*
  2. ( 13 / 13 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Ooof off bitti ... Aman 4. sezon gelcek nasılsa Pegasus <3
  3. Ao no Exorcist 2. Sezon Geliyor

Yaşasın be hep istemiştim öle final olmaz diye *-*
  4. ( 13 / 13 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Bu anime çarşambadan çarşambadan çevriliyor sanırım ama bugün çıkmadı 0_0 en heyecanlı yerinde bitti zaten ölüyorum meraktan :D
  5. Son günlerde hiç görülmüyosun knk nasılsın iyi misin *-* Hatırladın mı Meroe-chan ben ^-^

6. D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

Çizimler çok değişmiş Lenalee falan güzelleşmiş erkekler daha yakışıklı olmuş ... Bir an önce çıksın dayanamayacağım zaten izleyecek anime arıyordum *-* Bu videodan ilk kez burada haberim oldu :D Video oldukça kaliteli Sailor Moon (1990 versiyon) ve Sailor Moon Crystal (2016- Şuan devam eden 3. seri) arasındaki kadar fark var neredeyse kalite ve çizimde *-* Anime yazarının adı her neyse yeni sezonu çıkaracağından kalbimin anime köşesinin en iyi yeri başka kişilerle paylaşmakta ...
  7. Teog un nası geçti bakam

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Suera

Suera

Sorma ben bir ara matematiği türkçeye onu buna kaydímışım ddsdsda sonra yeni optik aldım bende

3. Meroe

Meroe

Asddfsfvah neyse sonradan düzeltiyoz ya önemli olan o .d

4. Suera

Suera

Aynen önemli olan son durum 

8. Aynen ben de onu aradım başta :D Usui'nin kopyası gibi Kyouya Sata da var onu da koymamışlar T-T
  9. Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Dış mimar olmak istiyorum. Mimar olup kendi paramı kazanmaya başladığımda gastronomi bölümü de ek olarak okumak istiyorum ^^ Uzman mimar olup bu millete Japonları sevdirecem kendi ailemden biliyorum hiç beğenmiyorlar bu Japonları, animeleri ...
  10. Erkek listesine meşhur Usui Takumi de konmalıydı. Asuna tutluyor gerçekten zaten, fakat diğerleri ... Adını ilk defa duyduklarım var 0_0
  11. Naruto Shippuuden

Artık izlemiyorum 500. bölümlere kadar bu filler bölümler devam eder sıktı artık. 180'den sonra bırakın derim. Savaşı da mangadan okuyun. Anime olarak izlerseniz fillerlardan sıkılırsınız -,- Sadece 4. Büyük Ninja Savaşı Arc'ında bile kaç tane filler bölüm var. Elbette mangada hiçbiri yok -,- Bir de hepsinin gerçekleşmesini istediği rüyalar ...
  12. ( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Tüh ya bitti |( 3. sezon çıkar mı okulumdaki animeciler 3. sezon için heyecan patlaması yaşıyo
  13. ( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime 2

Bitmeseydi keşke T^T ama hiç mi aşk meşk yaşamaz bunlar kwms mangasına bak buna bak Zen prens, Shirayuki de önemli bi ailenin kızı fln çıksın köylünün teki Power Explosion yaşıyodu
  14. Fairy Tail

Biraz çocuksu bir anime açıkçası. "Biz Fairy Tail'iz" diyerek her savaşı kazanıyorlar insan bi kere de kaybeder -,-