Jump to content
Türk Anime TV Forum

Rakuncuk

Üyeler
 • İçerik sayısı

  250
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Başarı

  4

Rakuncuk kullanıcısının son zaferi 17 Eylül

Rakuncuk en beğenilen içeriğe sahiptir

Rakuncuk Hakkında

 • Derece
  Level 2

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi

Güncel Profil Ziyaretleri

3.404 profil görüntüleme
 1. Bu Animeyi İzledin mi?

  Hayır. Yosuga no Sora?
 2. Spoiler

   

  Aksiyon büyük

 3. En nefret ettiğiniz anime karakteri.

  Mikasa Ackerman.
 4. Anime Karakterlerinde Saç Rengi

  Yeşil saçlı anime karakteri görünce çıldırıyorum ov ye yeşil saç XD
 5. Bu Animeyi İzledin mi?

  Hayır. Shokugeki no Soma?
 6. En Son İzlediğiniz Dizi ?

  The Mick
 7. Okul yarın başlıyor ve gerçekten heyecanlıyım. Ve dün, yaşadığım en güzel gün olması da güzel zamanlama. Neden mi? Çünkü kendime izin verdim.

  Her zaman etraftaki en olgun ve kimseyle konuşmayan bir tip olmak istediğim için kendimi etraftan soyutlaştırdım. En büyük hatalardan birini yaptım: kendim olmamak. Kesin bir şey varsa, tek başıma olmak çok eğlenceliydi. Kendimce düşüncelerim oluyor, meditasyon yaparak kendimi anlamaya çalışıyordum. Ve bu anlama sürecinde çıkardığım ders: Kendin ol.

  Şimdi düşünüyorum da, ne kadar arkadaşlarıma göre ciddi ve ağırbaşlı biri olsam da, onların yanında 20 yaşında gibi davranmak oldukça iticiymiş.

  Bütün o düşüncelerimden kurtulup aynaya baktım ve kendi kendime bu cümleleri tekrarladım:

  -Ben Azra. Ben 12 yaşındayım.

  Bunun mutluluğu o kadar iyi geldi ki, gözlerim pembe olasıya kadar ağladım. Ağlıyor ve kahkaha atıyordum. Tamamıyla özgür hissediyordum kendimi. Hele sadece bir kez 12 yaşında olmak gibi bir deneyime sahip olacağımı düşündüğümde, daha da kendime izin veriyor ve gerçekten, kendimle tam anlamıyla iletişim kurabiliyordum.

  Kendinizden başka biri olmayı denemeyin. Bu bir zehirdir. Giderek de büyür. Çok büyümeden bu zehri içinizden atın. Eminim Mutlu olacaksınız.

  1. LeornKayn

   LeornKayn

   Açık olayım şu yazıda gördüğüm tek şey kendini kandıran küçük bir kız,bunlar gerçek değiller insanları ve insanoğlunu tanımamışsın.Liseye gideceksin büyük ihtimal klasik olguların olduğu yer.Sana olacakları söyleyim gruplaşma hiç kimse orada kendi olamayacak belki sen bile herkes farklı olacak.Sen kendini insanlara açmaya kalkınca bunu o an iyi biriymiş gibi dinleyip daha sonra sana kullanmaya kalkacak tipler olacak.Konuşmalarından sıkılan veya çok başarılısın diye seni kıskanan veya çok dikkat çeken bir kızsın diye etrafındaki herkesin sana yaklaşması ve onların senden beklentisi senin bu beklenti altında kalıp baskı içinde olman veya senin sessiz kızı oynamayıp çekilip soyutlanıp yalnızı oynaman insanların seni bir ezik gibi görmesi sana tuhaf davranmaları veya sınıfın çalışkanı olup belli bir kesime hitap etmen vs vs vs bu rollerden herhangi birine bürüne bilirsin çünkü oradaki hiç kimse kendisi gibi olmayacak hiç kimse senden kendin olmanı istemeyecek çünkü hepsinin salak bir kaygısı olacaktır.En tehlikeli ve en yaygın olanı ise imaj kaygısına düşen tipler şunla takılırsam ne olur bu çocuğun yanında durursam havam olur mu şunu böyle yapayım şunu edeyim filan lisede en iyi şey nedir lise en iyi şey biriyle çıkmam yehuuu hadi sürekli sevgili yapıp duralım böylece lise yılımız iyi geçer he he he he he  veya Azra'ya çıkma teklif edip "amin tinrim okildi aşk yaşaniyio yehuuuuu" moduna giren ergenler mi dersin "Burak'la Azra' çıkıyo mu bir birlerini çok seviyorlar hihih "diyen ortamlar vs vs kısacası olacak şey hiç kimse kendi olmayacak herkes başkası için bir şey yapacak ve sende bu başkalarının başkaları için yaptığı başkalaşmış toplumun içinde duran umutlu (şuanlık) kız olacaksın.....Benim düşüncelerim bu ha sıradan toplumsal yargılara sahip bir insansındır bunu bilemiyorum ki ama pek sıradan biri gelmedin yani sıradan sürekli belli konu ve yargılar hakkında konuşacak biri gibi durmuyorsun bu yüzden ortamın %96'sını oluşturan sıradan konu insanları tarafından,kendin olmayı denediğinde dışlanma veyahut "tuhaf , garip , değişik biri değil mi ya?" olma olasılığın yüksek ha seni sen olarak kabul eden birileri çıkacak mıdır elbette ama onları şıp diye bulma şansın çok düşük buluncada etrafında ne kadar süre bulunacaklar o da ayrı konu mesela burada çoğu kişi kendi olabiliyor forumun aile ortamıdır yoksa bilinmeyen insan olmaktan mıdır bilemem kaç kişiye lisede  yaoi sevdiğini söyleyebilirsin mesela...benim yazmak istediklerim bunlarıdı...adios.

  2. LeornKayn

   LeornKayn

   ha bu yazdıklarım öz güvenini ve motivasyonunu kırmasın sadece düşüncelerimi belirtmek istedim.Bu yazdığımdan etkilenme çünkü etkilenirsen kendin olamazsın.Motivasyon ve öz güven veya heves kırıcı biri olmaktan hoşlanmam çünkü ve birine her hangi bir faydası olmadıkça birilerini etkilemekten de hoşlanmam.

  3. Rakuncuk

   Rakuncuk

   Biliyorum. Kimse kendisi değil. Ve beni kullanmak isteyenler de olacaktır. Fakat insanların bu özelliğinden dolayı hayatımı mahvedecek değilim. Sadece dürüst olmak ve sonrasında pişman olmak istemiyorum. Annem de bana hep en iyi arkadaşlıkların lisede olacak diyordu. Biliyorum bunları, hâlâ da birini gördüğümde "Selam ben Azra!" Diye bağıracak kadar da aptal değilim. Ve kendim olabildiğim için de mutluyum, normalde bu dönemlerde insan kişiliğinin zıttını Yaşar, ama her neyse.

 8. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

  İnu X Boku SS
 9. Tüm seri bunlarla geçti. Bob'a gerçekten teşekkür ediyorum. Müteşekkirim.

  Spoiler

   

   

 10. Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

  High school dxd'de olsaydım herkesi katlederdim. Attack On Titan'da olsaydım Mikasa'yı kırbaçla döver, Hanji ile hep Titan incelerdim. Barakamon'da olsaydım Tamako ile, Handa ve Hiro'yu birleştirmeye çalışırdık hdjsksllsxköx School Days'de olsam DXD dekinin aynısı .-. Yangire modu açık.s.s
 11. Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

  Ezik anime karakterlerine alışmışız ki bu animedeki erkekleri görünce bir şaşırıyoruz, bir şaşırıyoruz. Çok ateşli karakterler bunlar, ama gariptir ki su sporuyla uğraşıyorlar. Daha da garibi, su bunların ateşlerini söndürmüyor, daha da alevlendiriyor! Biz de sadece bakıyoruz.
 12. Bu Animeyi İzledin mi?

  Hayır. Yondemasuyo, Azazel-san?
×