Jump to content

RukaSouen

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

RukaSouen kullanıcısının son zaferi 2 Aralık 2012

RukaSouen en beğenilen içeriğe sahiptir

RukaSouen hakkında

• Doğum günü 02/13/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3286 profil görütülenme

RukaSouen üyemizin başarıları

1. RukaSouen

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum ağlamak istiyorum. Ama böyle baş parmağımı burnuma paralel getirip "ühü ühü" diyerek kibarlıktan kırılırcasına değil. Aksine hıçkırarak hunharca ağlamak istiyorum. :crying3-onion-head-emoticon:
  2. RukaSouen

Zed çizimim

Çok başarılı olmuş, kendisi pek sevdiğim bir hero değil ama karizmasını inkar edemem :lol: Annie çizimi de görmek isteriz!
  3. Bir sene olmuş, vay arkadaş.

1. 하나님

하나님

hayata bakış açını sevdim açıkçası :)

4. Anime önerisi alabilir miyim acaba? Şöyle izleyince keyfimi yerine getirecek, beni "tatil oh miss" moduna geçirecek bir şeyler :D

1. Amygirl

Amygirl

Great Teacher Onizuka iyi g

2. Paprika

Paprika

Hanasaku iroha insanı tatil moduna sokuyor,en azından bende öyle etki bıraktı :D

5. RukaSouen

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P
  6. RukaSouen

İtiraf Köşesi

Antalya'da mis valla paso tatil :D İtiraf ediyorum son sınıf olmamıza rağmen anaokulu terk muamele görüyoruz, mağduruz. Okulun en güzel yılında okuldan soğudum <_< Yani şurda bir dönem kaldı lise defterini kapatıyorum ve zerre üzüntüm yok. Bitse de gitsek modundayım resmen :huh: lanet olsun bu hayat lanet olsun bu okul sevgim dırımdırımm :P
  7. RukaSouen

Karaoke Nedir ?

Karaokenin altından da Japonlar çıktı pess! :D
  8. you're my hallelujah..

9. RukaSouen

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Elfen Lied :(
  10. Sevgili Cumartesi, bu kadar güzel olmak zorunda mısın?

11. this girl is on a fireee..

12. RukaSouen

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum 2 gündür anime izlemek yerine film izliyorum. Bir vefasızlık durumu hakim ama hadi hayırlısı :D
  13. RukaSouen

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The Vampire Diaries, Pretty Little Liars vee Game of Thrones için yeni sezonu bekliyorum taa nisanda ama :(
  14. RukaSouen

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

Ev halim 13 yaşında (anime falan izlerken bildiğin anaokulu terk modundayım), dışarı çıktığımda abartısız 20 yaşında (makyajın hikmeti). Biyolojik olarak 17 yaşındayım ve hala karanlık koridordan salona gelirken koşarım, sevgiler. :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.