Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

ona bakılırsa light noveller romantik ve harem yazıları highschool dxd  nın volumesı mahouka koukou no rettousei den daha fazla fakat zar zor devam edıyor cok fazla ecchisi var diye ki high school dxd nın light novelide yabana atılacak bişey deil.çok fazla inanışa ve insanların var olduğunu düşündüğü şeye yer versede yinede kendini okutturuyor onuda okuyun derim. 

spoilerdfe hiçkimsenin anime hakkında bilmediği bişey var 

accel world bölüm 6 da bi yerde tabloda mahouka koukou no rettousei resmi var sıkıldım yenıden ızleyeyım dedım onu farkettım ne kadarda ibretliğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

high school dvd her neyse ben arkadaşın ısrarı üzerine biraz baktım 2 bölüm falan beğenmedim her izleyiciye hitap etmiyo haremmiş zaten çokda saçma ama mahouka öyle değil yaş kitlesi daha uzun 10 yaşındaki çocukda okur 40 yasındakı adamda artı mahouka dvd daha cok satıyormuş buda etken gelmesi olası ama light nobellerin sağı solu belli olmuyo gelmeyede bilir :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dxd nin ecchisini aşırı abartmasalar romantizme yoğunlaşsalar şuanda light novelde ilk sıraları alırdı mahouka nında değerini bilen fazla kişi yok gerçi animesi çıkınca herşeyin değeri belli oluyor

Edit: birçok light novel çok fazla karakteri olduğu için ve japonyada seiyuu sayısı mağlum anime sayısına göre yetmiyor bu yüzden birçöok anime çok ileriye kayıyor veya iptal ediliyor . mahouka ve dxd gibi daha birçok anime bu yüzden ya çok kısa yada uzun sure bekletıldıkden sonra boşluk olduğunda seiyuu yerlerinde tam yetecek derecede animesini yapıyorlar ancak light noveller mangalara gore daha uyumlu yapılmıyor light noveldekı uzunlugu anımeye kopyalayamadıkları ıcın bazı onemlı onemsız yerlerı kesıyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.