Jump to content

Merhabalar :3

Emilia the Hero

Önerilen İletiler

Çok isterdim fakat senin imzan bende anlamadığım bir şekilde kod olarak görünüyor ve ben işin içinden çıkamadım o.o aynen şu şekilde: p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><a class="bbc_url" href="http://forum.turkani...-bölüm-eklendi/"><span style="color:#ff0000;"><strong>Sword Art Online: Fury & Sore [FF']</strong></span></a></span></p> 

İzninle mesaj atacağım sana (: Lucky Star izliyorum şu an ama sonrasında izlemeye yine komedi türünde bir şeyler arıyordum :3

Bendede kod olarak görünüyor sunucularda bir sıkıntı var. Şimdi cevaplıyorum kolay kolay aklıma gelmedi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

konuyla alakali degil biliyorumm ama hesabima giremiyorum yaklaşik 3 yildirrr turk anime sitesindeyim ve takip ettigim ve edicem oakdar cok anıme listeliki sonuc olarak hesabıma giremiyorum normal üyelikler gecici olarak bloke edilmiştir anlaşiniz icin bilmem ne diyor ve bundan öncesindede nasil olduysa benim yorum yazmam engellendi yada mesaj atmam şimdi lütfen yetkili bir arkadaşla bu konuyu konuşmak ıstıyorum uc yildir uyeyim otaki ve ya daimi üye yapmadiginiz gibi şimdi de normal üyelikler bloke diyorsunuz benim günahim ne otaki üye yapmadıysanız ve ne günahım vardida ben mesaj yazmam ve yorumlarim bundan önce engellenmişti lutfen yetkılı bı arkadaila göruşmekk istiyorumm cidden bu durum canimi sikiyor takip ettigim animeleri takip edemiyorum sinirimden kudurmak uzerım help mee

oncelikle sitedeki sorun nedeniyle0 uyelikler kapali listelerin kapali olmasida ayni etken ayrica daimi veya otoku uye olmak icin belli sayida yorum atmaniz gerekmekte onlarda sunlar 200 yorum sevgilen 500 yorum duzenli uye 750 yorum dimi uye 2500 yorum otoku uye rutbesi kazandiriyor hesabin eskiligi ile alakasi yok hem bunu istek& sikayet kisminda acarak sorabilirdin
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.