Jump to content

Vampire Knight Avatarları


Recommended Posts

 • Similar Content

  • By LunaRossa
   SUNSET
   Birinci Bölüm: Sır
    
   İkinci Bölüm: Koku
    
  • By sirius77
   http://www.imdb.com/title/tt6517102/
    
    
   Belmont klanı nesiller boyu verdiği mücadelede sona gelmiştir. Doğu Avrupa'nın hükümdarlığı neredeyse tamamen Vlad Dracula'nın eline geçmiştir. Dracula kan ve vahşetle ele geçirdiği bu topraklarda halka zulmetmeye devam etmektedir. Belmont klanının son varisi ezeli düşmanına baş kaldırmaya niyetlidir.
    
    

    
   http://turbobit.net/si3zrvk159gm.html
   http://turbobit.net/3j198bgc8bs5.html
   http://turbobit.net/v9g93w68zqtd.html
   http://turbobit.net/my65ccxbum8w.html
   Su Anlık 4 Bölüm Verilmiştir Devamı Gelirse Eklerim
  • By Lucifèr
   Müzikalinden Sonra Vampire Knight Mangasına Yeni Bölüm de Geliyor; 
   Final bölümünden bu yana bir seneden fazla zaman geçti. Ancak bu haberle birlikte sıkı takipçileri çok sevinecek anlaşılan. Bir bölüm de olsa Zero’yu ve Kaname’yi görebilmek paha biçilemez.
   Haberimize gelecek olursak da; Hakusensha’nın LaLa dergisinin ocak sayısında Matsuri Hino’nun Vampire Knight için yepyeni bir bölüm çıkaracağını duyurdu. LaLaDX dergisinin 2015 Mart ayındaki sayısında yayınlanacak olan “Vampire Knight Special Edition” bölümü 40 sayfa uzunluğunda olacakmış. Belki de devamının geleceğinin bir işaretidir ne dersiniz? Umarım öyle de olur. Ancak bu sefer de konuyu mahvetme durumu söz konusu. Hep birlikte göreceğiz.

   Yine aynı sayıda mangadan uyarlanacak olan müzikale de yer verildi. Daha önce kostümleriyle birlikte oyuncularını paylaştığımız gibi Kiryū Zero rolünü “Boys-style”ın bayan modeli Root canlandıracak. Nogizaka46 idol grubunun üyesi Wakatsuki Yumi, Cross Yūki karakterini ve yine “Boys-style” modeli olan Akira da Kuran Kaname karakterlerini canlandıracaklar.


   Bilet satışları 6 Aralıkta başlayacak ve bilet fiyatları 6800 yen (yaklaşık 130 TL) olacak.
   Görsellerden de anlaşılacağı gibi oyuncular göze hitap edecek. Bakalım mangası ve animesinde olduğu gibi yine kızların rüyalarını süsleyebilecek mi?
   Alıntıdır;  • By Toprakezgi
   Fairy Tail ile ilgili tüm avatar paylaşımları bu başlık altında toplanmıştır. Lütfen paylaşımlarınızı spoiler içine koymayı unutmayınız.

   Aksi takdirde iletiniz silinecektir. 

  • By Toprakezgi
   Bleach ile ilgili tüm avatar paylaşımları bu başlık altında toplanmıştır. Lütfen paylaşımlarınızı spoiler içine koymayı unutmayınız. Aksi takdirde iletiniz silinecektir. 

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.