Jump to content

Manga Tartışma

AdminSlayer

Önerilen İletiler

kurome bi ihtimal ölmeyebilir :D final arc olucağı için esdese vs akame bekleniyor aynı arcta 2 villian dövdürmezler heralde akameye :D tek dayanak bu şimdilik :D

Kurome her türlü gidici bence bide Tatsumi'nin gözü incrusio ile birleştiği için öyle gibi görünüyor bi özelliği falan varsa bidahaki bölüm görürüz onu

ayrıca Tokyo ghoul:re'yi güncel takip eden varsa tartışmak isterim konuşulacak çok şey var seride :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet benim lisanımda pert ölüm demektir :D

şimdi nasıl klişe olur hemen açıklıyım ^^

mesela kurome başkentin sapkınlıklarını,bozukluklarını görse ve akamenin yanında başkente karşı dövüşse klişenin klişesi olur :D

akame kuromeyi öldürürse yine klişe olur :D

akameyle kurome bi şekilde barışırsa yine klişe olur :D

nasıl klişe olmaz mesela ? kurome akameyi pertler (ki hiç tasvip etmem),ikisinden biri bikaç organını bırakır dövüşürken (kol,bacak neyse),yada aldığı ilaçlar yüzünden kurome akameyi öldürücekken (yada tam tersi) kurome pertlerse :D klişe olmaz :D

O zaman ben kilşenin klişesinden alayım mümkünse, klişenin klişesi forever :D Ya mangada ilaçlara o kadar takılmadılar, ölmek zorunda değil yani. Animede taktılar kafaya ilaçlardan ölecek falan diye, mangada gayet güzel iyileşti, sadece gücü azaldı eski yaralarından dolayı, hatta Wave'in pastasını da yedi artık iyileşti yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

işte klişeler böyle doğar :D 

Bunu olumlu bir cevap olarak alıyorum :D

Edit:Bana tüm bu umutları verdiğin için de teşekkür ediyorum gerçekten :D

Kurome her türlü gidici bence bide Tatsumi'nin gözü incrusio ile birleştiği için öyle gibi görünüyor bi özelliği falan varsa bidahaki bölüm görürüz onu

ayrıca Tokyo ghoul:re'yi güncel takip eden varsa tartışmak isterim konuşulacak çok şey var seride :D

Arada kaçırmışım mesajı ama bence açıkladığım sebeplerden ve dayanak noktalarından ötürü Kurome ölmeyebilir, ölmezse hatta bakın buraya da yazıyorum Bleach'in animesini bitirmeme rağmen bütün mangayı okuyacağım ve One Piece'de çizimler güzelleşene kadarki bütün bölümleri okuyup animeden güncele kadar devam edip mangasının son kısımlarını da okuyacağım. Böyle da garip bir adak adıyorum hadi bakalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://i.hizliresim.com/Q4mz2y.jpgalabilirsin tabi :D

senin kurome aşkın benim akame takıntıma benziyo :D ölmesin zaten sevimli kız  ^_^

Kurome'yi sevimli kız olarak görmen gerçekten çok hoş :D Ben sırf Chelsea'yi öldürdü diye ondan nefret edenler tanıyorum bu forumda bile:Bkz.Kaxell, Eon :D (İfşa etmek gibi mi oldu ne :D)İlk Chelsea saldırdı, Kurome kurtulduktan sonra Bols'u da öldürdüğünü fark ettiği için  öldürmek istedi Chelsea'yi ki bundan daha doğal bir şey olamaz bence :D Akame de çok hoştur, özellikle mangada Akame de Kurome de çok daha tatlılar, örnek olması açısından atayım:

Q4mz2y.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence hoş fikir. Ben manga okumaya geri döneceğim zaten. Bleach'i çok özlemişim. Animesinin de geleceği yok, en iyisi devam etmek sanırım. Hem bu tartışma olayını yapmayalı çok oldu, özledim. Konu için teşekkürler Samet. Sen her ne kadar bana sataşmış olsan da.  <_<  

Sana sataşmadan konu açamıyor cnm yha .s .s  Bleach mangan birikmiştir, oku onları, zaten 100 bölümü 20 dk'da okursun, adi Kubo -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.