Jump to content
Türk Anime TV Forum
BlackRed

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Önerilen İletiler

457   Şu an izlediklerimi saymadım.

Arttıran? :lol: 110 falan ama ben izlediğim animeyi bi 10 defa falan tekrarladığım için askldjalsjfsaf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Pelin

Bu sorunun manga versiyonu var mı ya ? :D Anime olarak sanırım '-' Hiç saymadım bi yere de kaydetmedim zaten uzuuuun zamandır da anime izlemedim :( hımm sanırım 20+ küsür olması gerek zate yeniyim bende 1buçuk yılım anca doluyor D: -küçüklüğü saymıyorum u.u- sürekli deli gibi manga okuyorum x.x onlar 60a dayandı D: karakter isimleri hangisine aitti unutuyorum ya bi küçük not defteri şart bana-,- İnternetsiz bir şey olmuyor canım -_- <_< özlediimm sesini o Japon sesini özledimm ya o değilde ciddi ciddi izleyememenin acısı şimdi çıkmıyor gibi ama bir kısa videoya vs. rastladığımda gözlerim doluyor fark etmeden T^T diyorum ne oluyoruz duygusal bi sahnede yok :hell-yes-onion-head-emoticon: anime izlemek istiyorum ya boş saatlerim heba oluyor -konuşmaya bak sanki her şey internet -_- bazen evet öyle !1- boş vakit var internet yok <_< 

Kendimi bu konuda ezik hissettim :mellow:  :dying-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arttıran? :lol: 110 falan ama ben izlediğim animeyi bi 10 defa falan tekrarladığım için askldjalsjfsaf.

:D bende tekrar izlediğim serileri saymıyorum :D

Bu sorunun manga versiyonu var mı ya ? :D Anime olarak sanırım '-' Hiç saymadım bi yere de kaydetmedim zaten uzuuuun zamandır da anime izlemedim :( :(ımm sanırım 20+ küsür olması gerek zate yeniyim bende 1buçuk yılım anca doluyor D: -küçüklüğü saymıyorum u.u- sürekli deli gibi manga okuyorum x.x onlar 60a dayandı D: karakter isimleri hangisine aitti unutuyorum ya bi küçük not defteri şart bana-,- İnternetsiz bir şey olmuyor canım -_- <_< özlediimm sesini o Japon sesini özledimm ya o değilde ciddi ciddi izleyememenin acısı şimdi çıkmıyor gibi ama bir kısa videoya vs. rastladığımda gözlerim doluyor fark etmeden T^T diyorum ne oluyoruz duygusal bi sahnede yok :hell-yes-onion-head-emoticon: anime izlemek istiyorum ya boş saatlerim heba oluyor -konuşmaya bak sanki her şey internet -_- bazen evet öyle !1- boş vakit var internet yok <_< 

Kendimi bu konuda ezik hissettim :mellow:  :dying-onion-head-emoticon:

Ezik hissetdirecek bir konu değil :D O senin isteğine bağlı ne kadar izlemek istediğine :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Pelin

:D bende tekrar izlediğim serileri saymıyorum :D

Ezik hissetdirecek bir konu değil :D O senin isteğine bağlı ne kadar izlemek istediğine :)

Bence kotaya ve internet bağlantısına da bağlı. :D  Yoksa ben izlemek istemiyor muyum ? dedin ? :o 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...