Jump to content
Türk Anime TV Forum
Barış D. Baryshx

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Önerilen İletiler

Ya bir sürü düşünce var aklımda , bir çok gizem içeriyor  ben bir şey sormak istiyorum sizce izin verecek mi luffy katılmalarına yoksa vermeyecek mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende spoiler veriyorum hiçbi halt olmuyor 200 sayı sonra :P sanarsın yonkou indirdi anasını satıyım ne bu gaz ya  :whistling: ama adamları alırsa shichibukailik teklifi alır garanti ama yonkou dersen bi stop derler adama luffy o adamları kabul etse bile kid kadar adamı olucak alt tarafı  ^_^

ayrıca spoiler niteliği taşıması için mangakanın ağzından falan duyman lazım sölediğin teoriden ileri gitmiyor 

dediğin gibi katılıyorum yonkouya var daha da luffy nin çok müttefiki var, bu özelliği mihawkın dediği gibi en önemli özelliği. Ayrıca bir yerde okumuştum bir yonkou ölecek ve karasakal denizcileri alt edip kendine korsanlar kralı unvanını verecekmiş :huh: bence one piece de bi kaç yıl sonra time skip olcak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başlamak için fragman felan bakıyorum ama grafiklerinden ve efektlerinden hoşlanmadığım için bi türlü başlayamıyorum bu animeyi güzel yapan nedir ki bu kadar çok tutuluyor söyler misiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başlamak için fragman felan bakıyorum ama grafiklerinden ve efektlerinden hoşlanmadığım için bi türlü başlayamıyorum bu animeyi güzel yapan nedir ki bu kadar çok tutuluyor söyler misiniz?

İlk başlarda sıkıcı olabilir ama 150 den sonra işler güzelleşiyor ve benim en sevdiğim yanı ise narutoyu izledikten sonra 0 fiilsiz bir anime bulmak. Duygusallık ve arkadaşlığı çok iyi anlatması :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş