Jump to content

Merhabalar

Rhea

Önerilen İletiler

Herkese tekrardan merhabalar :D  Adım Şeyma 18 yaşındayım ve evet lys'ye son 49 gün benim ne işim var burada? Uzun zamandır ertelediğim bir işi yaptım diyelim  :) Animeye kaç yaşımda başladığımı hatırlamıyorum en erken dragon ball  var aklımda ama bilinçli olarak izlemeye bleach ile başladım 9. sınıfta. Favori animemse.... Açıkçası bilmiyorum hepsini severek izledim ama bakemonogatari ya da evangelion diyebilirim sanırım noragami ve kyokai no kanata yı da çok sevmiştim gerçi. O konuları karıştırmayalım çok fazla  :D Mangalardansa adam gibi bitirebildiğim tek seri death note ve pupa aynı anda çok fazla şey okuduğum için çok yavaş ilerliyorum malum sınav da var  :(  Her neyse gördüğünüz gibi yeniyim forum kurallarını olabildiğince okumaya çalıştım ama bir hatam olduğunda bana söylerseniz sevinirim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese tekrardan merhabalar :D  Adım Şeyma 18 yaşındayım ve evet lys'ye son 49 gün benim ne işim var burada? Uzun zamandır ertelediğim bir işi yaptım diyelim  :) Animeye kaç yaşımda başladığımı hatır

Hoşgeldin şeymaneechan Keyifli forumlar nyan ^-^

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.