Jump to content

Merhaba!!!!

JunEzSe KJ

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar! :D  Benim adım Ezgi. 13 yaşımdayım. Burayı çok seviyorum. Umarım hepinizle iyi geçinirim. :21: :23:

Hoş geldin bende Ayhan :) Adaşım sordu mu kızcağız yada biz sorduk mu niye böyle yazıyorsun (Böyle yapasım geldi :D ve evet ikinci ismim Mehmet :D )

Hoş buldum. ^_^ Teşekkürler. :D

Merhaba Ezgi  :D ben Mehmet 18 yaşındayım, yaklaşık 1.5 yıldır anime izliyorum    :D 

Animeyle tanışmam nasıl oldu dersen eğer, Kardeşim sayesinde oldu Narutoyu izliyordu bende merak ettim oturdum yanına izledim, hoşuma gitti 
İnternetten diğer bölümlerini buldum ve izlemeye başladım sınıfta anime izleyen başkalarıda olunca bana bi ton şey önerdiler  :D tek tek baktım

O zamandan beri günüm anime izlemek geçiyor daha sonra forumu keşfettim artık burda geçiyor çoğunlukla   :D

İyi forumlar şimdiden.

Edit: Senin pp birinde daha vardı ama forumda kimdeydi yaa  ^_^ 
Edit2:Ayhan kendimi tanıtayım dedim bende :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin bende Ayhan :)

Merhaba Ezgi  :D ben Mehmet 18 yaşındayım, yaklaşık 1.5 yıldır anime izliyorum    :D 

Animeyle tanışmam nasıl oldu dersen eğer, Kardeşim sayesinde oldu Narutoyu izliyordu bende merak ettim oturdum yanına izledim, hoşuma gitti 
İnternetten diğer bölümlerini buldum ve izlemeye başladım sınıfta anime izleyen başkalarıda olunca bana bi ton şey önerdiler  :D tek tek baktım

O zamandan beri günüm anime izlemek geçiyor daha sonra forumu keşfettim artık burda geçiyor çoğunlukla   :D

İyi forumlar şimdiden.

Adaşım sordu mu kızcağız yada biz sorduk mu niye böyle yazıyorsun (Böyle yapasım geldi :D ve evet ikinci ismim Mehmet :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Ezgi :)

İyi forumlar şimdiden.

Edit: Senin pp birinde daha vardı ama forumda kimdeydi yaa  ^_^ 

Hoş geldin Ezgi. Usui takumi hayranımısın sende :D

Evet, Usui Takumi hayranıyım. :D

Hoş geldin bende Ayhan :)

Adaşım sordu mu kızcağız yada biz sorduk mu niye böyle yazıyorsun (Böyle yapasım geldi :D ve evet ikinci ismim Mehmet :D )

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. :D Hoş buldum. :)

Düzenlenme: ezgi2002 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Ezgi. :D

Senin profil resmini görünce aklıma Atakan geldi ya pişti olmuşsunuz. :'D Bahsettiğim ve HolySpirit adlı üyenin -Mehmet :P- bahsettiği -->kişi<--

Edit: Ayhan yanlışlıkla yazını beğendim ama geri çektim sorun yok. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Ezgi. :D

Senin profil resmini görünce aklıma Atakan geldi ya pişti olmuşsunuz. :'D Bahsettiğim ve HolySpirit adlı üyenin -Mehmet :P- bahsettiği -->kişi<--

Edit: Ayhan yanlışlıkla yazını beğendim ama geri çektim sorun yok. :ph34r:

Ah, siz söylemeden önce görmüştüm zaten. Ehe ehe ehe... :P Ah bu arada hoş buldum. :)

Hoşgeldin.

Hoş buldum. :) Bleach hayranısın galiba. :)

Düzenlenme: ezgi2002 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.