Jump to content

En Klasik Soru Ve Cevapları Bellidir Ama Anime İzleyenlerin Cevabı Ne Olur Acaba ?

RinOsawa(Asu)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanıma alacağım 3 şey... 1- Çakmak taşı... ( çakmak alırıdmda gazı mazı biter) 2- Isı geçirmez bedevi çadırı 3- Laptop... ( Evde bensiz giren filan olmasın arkadaş annem girince en son portalsepeti y

Biraz Araştırdım Ve Böyle Bir Konu Olduğunu Görmedim Sizinde Fikrinizi Alalım Lütfen. Bu Arada Alacağınız 3 Şey İle Yapacağınız 3 Şey Aynı Konudur. Yapacağınız Şey Derken Demek İstediğim Adaya Düştünü

Alacağım üç şey :   1-Alet edevat  2-Bilgisayar + internet  3- Canım sıkılırsa diye Alaadin'in Sihirli Lambası   Yapacağım üç şey :  1-Et yemek  2-Kumsaldaki kum tanelerini saymak :D  3- Uyumak 

Peki Madem Madara olmıcak ve gerçekçi olcaz T-T

O zaman ben saç boyamı tekrar alıyom .s

Bir adet şişe

Bir adet kalem

Yapılcaklar saç boyası kutusundan bir parça koparıp kalem ile yardım yazısı yazıp şişeye koyarak denize bırakmak - filmlerde öyle yapıolar .s -

2 karşı cinsten yardım alıp bi mini gemi ne diolar ona küçük bişi yüzecek şekilde ... Sonra adamın kafaya odun geçirip tek başıma okyanusa açılırım -,--

3 o adada gizemli veya paranormal bişi var mı die karşı cinsi yem olarak kullanıp araştırırım

Oldu mu -,-,-,-,-,,-,-,-,-,,-,-,-,-,-

Madarayı verseniz s..s.s.s

Belki o ada alisin harikalar diyarı gibidir T-T

Cry

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki Madem Madara olmıcak ve gerçekçi olcaz T-T

O zaman ben saç boyamı tekrar alıyom .s

Bir adet şişe

Bir adet kalem

Yapılcaklar saç boyası kutusundan bir parça koparıp kalem ile yardım yazısı yazıp şişeye koyarak denize bırakmak - filmlerde öyle yapıolar .s -

2 karşı cinsten yardım alıp bi mini gemi ne diolar ona küçük bişi yüzecek şekilde ... Sonra adamın kafaya odun geçirip tek başıma okyanusa açılırım -,--

3 o adada gizemli veya paranormal bişi var mı die karşı cinsi yem olarak kullanıp araştırırım

Oldu mu -,-,-,-,-,,-,-,-,-,,-,-,-,-,-

Madarayı verseniz s..s.s.s

Belki o ada alisin harikalar diyarı gibidir T-T

Cry

Madara'yı Vereyim Vereyim De Seni Öldüreceği İçin Aldım Ben Yoksa Al Öl :) Senin Bileceğin İş. Evet Adadaki Hayvanlardan Kıyafet Yapmak Güzel Olurdu :) Derisini Giyersin Oh Ne Sıcaktır Var Ya Etini Yedin Mi Gerisi Boş Hayat Budur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madara'yı Vereyim Vereyim De Seni Öldüreceği İçin Aldım Ben Yoksa Al Öl :) Senin Bileceğin İş. Evet Adadaki Hayvanlardan Kıyafet Yapmak Güzel Olurdu :) Derisini Giyersin Oh Ne Sıcaktır Var Ya Etini Yedin Mi Gerisi Boş Hayat Budur...

Ya nie anlamıyonuz Madara kıyamaz bana -,-

Sever o beni -,-

Ne bu Madara öldürür şeysi -,---

Öldürmez.No.

Biz evlencez onla -,---

Kıymaz , kıyma da yapmaz -,-

Benim Madaram iyi biri o .. Kardeşi ölünce intikam için öle şey etti .s

Nie anlamıonus -,-

Ah bi gerçek olaydı -'-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alacağım üç şey;

-Bir çakı/ bıçak  ( Malum avlanmak meyve kesmek ve kendimi avcılardan korumak için. )

-çakmak gazı ve çakmak ( ikisi bir arada satılıyor daha bu gün satın aldım :D )

-Bir cam şişede su ( Hem su ihtiyacımı o şişe ve yağmur yardımı ile gideririm. hemde çakmak gazı veya taşı bitince camı güneşe tutarak ateş yakarım )

Şimdi yapacağım şeylere gelelim. Karşı cins dediniz ki bu bir kız olur. 

-İlk yapacağım şey ondan şunları istemesini istemek: ( Çünkü benimle aynı şartlarda olacak değil mi? :) )

*Ayna ( malum tıraş olmak gerekir adada ve kız da özen ister ayna şart.  :D )

*Balta ( ben istemedim sen iste de odun kesek diye :D )

*yedek eşya ( yedek eşya deyince kızların ne kadar abartılı biliriz ki bu benim işime gelir benim içinde alır falan yani  :) )

-Daha sonra barınacak alan yaparım ( Malum ayazda mı kalacağız avcı var av var   :D )

-Büyük ihtimal ile kız ile çocuk yaparım. ( yanlış anlamayın ama gerekli diye düşünüyorum. Neslimizi devam ettirip

adayı kendimizin ilan ederiz  :) )

Ben ada deyince biraz geniş hayal ettim küçük bir ada değil. Zaten gani gani av ve tatlı su bulurum sıkıntı yok :)

Çocuk dedim üreme dedim. Tabi ki kral olurum ben ada'da :)

işte böyle arkadaşlar en mantıklı sonuç. Hiç kaçmaya falan uğraşmayın zaten bu dünyada neredeyse keşfedilmedik yer kalmadı yani sizi elinde sonunda bulacaklardır. ben eğer bulurlarsa kralığımı terk etmem ve gerekli şeyleri devlet'den isterim  ( Bilgisayar, güneş paneli, güç kaynağı, kablosuz İnternet [ ki mümkün ] ) daha sonra yaşamıma devam ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alacağım üç şey;

-Bir çakı/ bıçak  ( Malum avlanmak meyve kesmek ve kendimi avcılardan korumak için. )

-çakmak gazı ve çakmak ( ikisi bir arada satılıyor daha bu gün satın aldım :D )

-Bir cam şişede su ( Hem su ihtiyacımı o şişe ve yağmur yardımı ile gideririm. hemde çakmak gazı veya taşı bitince camı güneşe tutarak ateş yakarım )

Şimdi yapacağım şeylere gelelim. Karşı cins dediniz ki bu bir kız olur. 

-İlk yapacağım şey ondan şunları istemesini istemek: ( Çünkü benimle aynı şartlarda olacak değil mi? :) )

*Ayna ( malum tıraş olmak gerekir adada ve kız da özen ister ayna şart.  :D )

*Balta ( ben istemedim sen iste de odun kesek diye :D )

*yedek eşya ( yedek eşya deyince kızların ne kadar abartılı biliriz ki bu benim işime gelir benim içinde alır falan yani  :) )

-Daha sonra barınacak alan yaparım ( Malum ayazda mı kalacağız avcı var av var   :D )

-Büyük ihtimal ile kız ile çocuk yaparım. ( yanlış anlamayın ama gerekli diye düşünüyorum. Neslimizi devam ettirip

adayı kendimizin ilan ederiz  :) )

Ben ada deyince biraz geniş hayal ettim küçük bir ada değil. Zaten gani gani av ve tatlı su bulurum sıkıntı yok :)

Çocuk dedim üreme dedim. Tabi ki kral olurum ben ada'da :)

işte böyle arkadaşlar en mantıklı sonuç. Hiç kaçmaya falan uğraşmayın zaten bu dünyada neredeyse keşfedilmedik yer kalmadı yani sizi elinde sonunda bulacaklardır. ben eğer bulurlarsa kralığımı terk etmem ve gerekli şeyleri devlet'den isterim  ( Bilgisayar, güneş paneli, güç kaynağı, kablosuz İnternet [ ki mümkün ] ) daha sonra yaşamıma devam ederim :)

Alacağın 3 Şeyi Sadece Sen Alabilirsin Karşı Cins Sadece Elbise İle Gelebiliyor :) ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanıma Alacağım
1-Balta 
2-İşaret Fişeği 
3-Avcı Bıçağı

Adada yapacağım şeyler
1-Adada  yaşayacağım taaki canım sıkılana kadar (dedim ama annem merak eder diye geri erken geri dönerim :) )
2-Akşama doğru gemi geçerken fişeği ateşlerim kesin görürler eşek değiller ya yanından geçtikleri adanın ıssız olduğunu biliyorlardır olmadı diyelim ormanlık alanda havadan görünebilecek şekilde ağaçları keserek HELP ME yazarım :)

3-Yiyecek bulurum ateş yakamazsam çiğ çiğ yerim (İnsanın zor koşullarda ne yapacağı belli olmaz :) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  1. Yanıma bolca yiyecek alırım.
  2. Battaniye ya da yorgan, ama kalın olması gerek 
  3. Alabileceğim kadar 5 litrelik su şişesi.

Bunlar yanıma alacağım şeylerdi. Şimdi yapacaklarıma geçelim.

1.  Yatmak için güzel bir alan inşa ederim. Rahat ve yumuşak olsun mümkünse.  
  2.  Yani eğlenmeyelim mi yahu? Tabii ki de yüzerim.. :hobaa:  
  3. Bir megafon yapıp sesimi duyurmaya çalışırım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kamatsuritachi34, Bir saat önce yazdı:
  1. Yanıma bolca yiyecek alırım.
  2. Battaniye ya da yorgan, ama kalın olması gerek 
  3. Alabileceğim kadar 5 litrelik su şişesi.

Bunlar yanıma alacağım şeylerdi. Şimdi yapacaklarıma geçelim.

1.  Yatmak için güzel bir alan inşa ederim. Rahat ve yumuşak olsun mümkünse.  
  2.  Yani eğlenmeyelim mi yahu? Tabii ki de yüzerim.. :hobaa:  
  3. Bir megafon yapıp sesimi duyurmaya çalışırım.

aynen 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanıma alacaklarım

1. Tam teçhizatlı bir helikopter alırdım 

2. İçinde tüm elektronik aletlerimin olduğu çantamı alırdım 

3. Helikopter kullanmayı bilip benim evimin yerini bilen bir adam alırdım 

yapacaklarım

1.Helikptere biner o adamıda bindirir 

2.adam beni evime götürürken 

3.elektronik aletlerimde oynayıp arkada yayılırdım -o karşı cins umrumda bile olmazdı -

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.