Jump to content

Kizumonogatari Part 1: Tekketsu-hen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Haber biraz eski kalmış aylar önce bunun için gözyaşları sel olmuştu >w< Gelse bile izlememiz 1 seneyi bulacağı için çok da 2016'yı sıkboğaz etmemek lazım. Sub geldiği an yer yerinden oynar hepi

Ben seride herkesi seviyorum ya, romanı okudukça her karaktere sevgim artıyor. Shinobu zaten Monogatari serisi boyunca en çok gelişmiş karakter bana göre. Nerede o Hitagi arc'ta gölgelerin içinde öyle

Araragi bence çok kaliteli bir karakter. İçindekileri saklamayan, gerçek hayatta bir erkek nasıl düşünürse o da öyle düşünen bir karakter. Önünde kız düşüp eteği açıldığı halde şaşkın şaşkın bakıp uta

17 dakika önce, Red King yazdı:

Aslında bende 1 senedir beklemiyorum ama :D

Sadece dile getiriyorum öhm :D

Sende mi shinobuyu görmek için sabırsızlanıyorsun. :innocent-onion-head-emoticon:

Ben seride herkesi seviyorum ya, romanı okudukça her karaktere sevgim artıyor. Shinobu zaten Monogatari serisi boyunca en çok gelişmiş karakter bana göre. Nerede o Hitagi arc'ta gölgelerin içinde öylece sessizce oturan Shinobu, nerede şimdi gözyaşı döküp Kanbaru'yla uzun uzun muhabbet eden Shinobu. KissxShot da her izleyici gibi benim de dikkatimi çekiyor, geçmişiyle ilgili olan her sahneyi pür dikkat izliyorum. Kizu'dan aslında çok beklentim yok. Çünkü 6 senedir geciktirince insanda yüksek beklenti oluyor. Beklentimin suya düşmesini istemiyorum o yüzden her zamanki Monogatari sezonu gibi ne verirlerse onu izleyip oturacağım. :D

Animasyon tarzı biraz garibime gitti, estetikliğini seviyordum ben SHAFT'ın. Fragmanlarda karakterler biraz "parlak" ve "yuvarlak" sanki D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, UnderminE yazdı:

Ben seride herkesi seviyorum ya, romanı okudukça her karaktere sevgim artıyor. Shinobu zaten Monogatari serisi boyunca en çok gelişmiş karakter bana göre. Nerede o Hitagi arc'ta gölgelerin içinde öylece sessizce oturan Shinobu, nerede şimdi gözyaşı döküp Kanbaru'yla uzun uzun muhabbet eden Shinobu. KissxShot da her izleyici gibi benim de dikkatimi çekiyor, geçmişiyle ilgili olan her sahneyi pür dikkat izliyorum. Kizu'dan aslında çok beklentim yok. Çünkü 6 senedir geciktirince insanda yüksek beklenti oluyor. Beklentimin suya düşmesini istemiyorum o yüzden her zamanki Monogatari sezonu gibi ne verirlerse onu izleyip oturacağım. :D

Animasyon tarzı biraz garibime gitti, estetikliğini seviyordum ben SHAFT'ın. Fragmanlarda karakterler biraz "parlak" ve "yuvarlak" sanki D:

Açıkcası başka bir firma yapsaydı daha uzun süreler beklerdik diye düşünüyorum *-* 

Ben shinobuyu göreyimde nasıl gözüktüğü açıkcası umrumda değil. Kiss-Shot versiyonu bekliyorum yıllardır *-*

Hatta animesini izleme sebebim o sadece. Açıkcası araragi karakteri, gerçekten bana çok saçma geliyor. . .  Ama şizofrenik davranışları olan karakterler dikkatimi çekiyor :D 

Tek aşkım "Kiss-Shot" :bled1-onion-head-emoticon:

Fan art stoğum var resmen ya heryerde resmi varrr *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Araragi bence çok kaliteli bir karakter. İçindekileri saklamayan, gerçek hayatta bir erkek nasıl düşünürse o da öyle düşünen bir karakter. Önünde kız düşüp eteği açıldığı halde şaşkın şaşkın bakıp utanmak yerine, konuşma esnasında arasıra gözünü yanındaki kızın göğüslerine hiçbir şey olmamış gibi kaydıran bir karakter. Romanı okuyunca hatta iyice seviyor insan Araragi'yi. Owarimonogatari'nin devamını bekliyorum ben asıl, olaylar olaylar bir kopsa da havamızı bulsak :whaaat3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, UnderminE yazdı:

Araragi bence çok kaliteli bir karakter. İçindekileri saklamayan, gerçek hayatta bir erkek nasıl düşünürse o da öyle düşünen bir karakter. Önünde kız düşüp eteği açıldığı halde şaşkın şaşkın bakıp utanmak yerine, konuşma esnasında arasıra gözünü yanındaki kızın göğüslerine hiçbir şey olmamış gibi kaydıran bir karakter. Romanı okuyunca hatta iyice seviyor insan Araragi'yi. Owarimonogatari'nin devamını bekliyorum ben asıl, olaylar olaylar bir kopsa da havamızı bulsak :whaaat3-onion-head-emoticon:

Bir erkek olarak düşüncelerim açıkcası olumsuz :D

Romanını bende okudum . Yani her erkek böyle mi davranır? dürüst olmak gerekirse, hayır -.- Ben biraz daha soğuk kanlı olmasını isterdim. Çok cıvık hareket ediyor. Belkide eğlencesi çıksın diyedir ama bilemiyorum. Onun dışında sorunu yok. 

Sonuç olarak yine beklemekteyiz. -.- :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Red King yazdı:

:bled2-onion-head-emoticon: Bunun sevgilisi var sözde :D

Anca hanekawaya sataşır senjo hanım :D

Aşk rakibi :P

Ama Senjougahara'nın ona bağlılığı hiç değişmiyor her şeyi bilse de. Karakter gelişimini sevdiğim bir diğer kişi de Senjougahara zaten. Hele Owarimonogatari'deki telefon konuşması, Tsuki'deki çikolata sahnesi, Second Season'daki Hanekawa'yı evsiz bırakmaması, Araragi için bedenini satması falan. Gerçek hayatta zor bulunur bir diğer ideal eş örneği Senjougahara ;_;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, UnderminE yazdı:

Ama Senjougahara'nın ona bağlılığı hiç değişmiyor her şeyi bilse de. Karakter gelişimini sevdiğim bir diğer kişi de Senjougahara zaten. Hele Owarimonogatari'deki telefon konuşması, Tsuki'deki çikolata sahnesi, Second Season'daki Hanekawa'yı evsiz bırakmaması, Araragi için bedenini satması falan. Gerçek hayatta zor bulunur bir diğer ideal eş örneği Senjougahara ;_;

Onun olsun o ideal sevgilisi, benim kiss-shotuma dokunmasın bida valla kırıcam pc yi :D

Tamamen ideal sevgili nasıl olunur. Onu gösteriyor senjougahara, romanların hitap ettiği çok fazla şey var, gerçekten bu yüzden seviyorum romanları. . .

Ama kiss-shotu daha çok seviyorum *-* :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.