Jump to content

( 13 / 13 ) Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Season III Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantik, Shoujo Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : Sinsine Düzenleme

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

12-13. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkürü bir borç bilirim :) İyi seyirler...

Posted Images

8 dakika önce, Nones yazdı:

Yorucu bir günün ardından o kadar tatlış bir bölümdü ki anlatamam. Gerçi yine Haruka'nın  pataklamasını göremedik ama olsun. Onun endamı yeter :bigsmile-skype-smiley:

Emeğine sağlık canım

Benim içinse yorucu bir günün ardından öldürücü darbe oldu :bigsmile-skype-smiley: Şu Chibi-Usa cidden evlat olsa sevilmez, ben 20 dakika dayanamıyorum anası babası ne yapsın :D Durmadan Usagi'yle Mamoru arasına girmeye çalışıyor, bir düşün değil mi onlar birlikte olmazsa sen doğabilecek misin acaba Chibi-Baka :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 4/11/2016 at 11:30, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Benim içinse yorucu bir günün ardından öldürücü darbe oldu :bigsmile-skype-smiley: Şu Chibi-Usa cidden evlat olsa sevilmez, ben 20 dakika dayanamıyorum anası babası ne yapsın :D Durmadan Usagi'yle Mamoru arasına girmeye çalışıyor, bir düşün değil mi onlar birlikte olmazsa sen doğabilecek misin acaba Chibi-Baka :D

Ahahahahah bunun ilk versiyonunda aynı düşünceye sahiptim fakat yeni versiyonunda chibi-usa çok tatlış geliyor bana :bigsmile-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi 3. bölümü bitirdim son sahneyi yeminle herhalde bi 3 kez tekrar tekrar izledim. Ben şok, ben iptal. Oha, çüş yani.

Haruka ile ilgili bir ekşın bekliyordum ama Michiru ile bekliyordum. Bu nedir böyle yahu Usagi'yi her sezon birisi öpüyor. Birde sonraki bölüm tanıtımında Mamo-chan dışında birini öptüm diyor. Öpmedin canım öpüldün. Ay bana yine fenalık geliyor :bigsmile-skype-smiley:

Neyse sonu şok etkisi yaratsada yinede güzeldi. Yorumlarda bir üyenin Haruka beni de öpsene demesinde kahkahayı patlattım :bigsmile-skype-smiley: 4 gelsin hemen gelsin!!!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Nones yazdı:

Şimdi 3. bölümü bitirdim son sahneyi yeminle herhalde bi 3 kez tekrar tekrar izledim. Ben şok, ben iptal. Oha, çüş yani.

Haruka ile ilgili bir ekşın bekliyordum ama Michiru ile bekliyordum. Bu nedir böyle yahu Usagi'yi her sezon birisi öpüyor. Birde sonraki bölüm tanıtımında Mamo-chan dışında birini öptüm diyor. Öpmedin canım öpüldün. Ay bana yine fenalık geliyor :bigsmile-skype-smiley:

Neyse sonu şok etkisi yaratsada yinede güzeldi. Yorumlarda bir üyenin Haruka beni de öpsene demesinde kahkahayı patlattım :bigsmile-skype-smiley: 4 gelsin hemen gelsin!!!!!

Haruka ilk yapımda da öpüyor muydu Usagi'yi ya? Kaç kez izledim güya ama hatırlayamadım, sanki yoktu böyle bir sahne :bigsmile-skype-smiley: Şimdi Michiru da nispet olsun diye Mamo-chan'a yeşillenmesin de çevirirken krizlere girmeyeyim burada :bigsmile-skype-smiley: Ben biraz daha Mamo-chan Usako aşkı görmek istiyorum ya. İlk yapımda sanki daha fazlaydı gibi. Crystal üçlemesinde sanırım biraz geri planla bırakmışlar bu ikiliyi :i: Bir de Rei-chan'ın ilk yapımdaki gıcıklıklarına katlanamıyordum bu yapımda biraz daha aklı başında ve geçimi kolay biri haline gelmiş sevindim :bigsmile-skype-smiley:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu Usagi'ye amma gıcık oldum bu bölüm.  Utanmalar, hayal kurmalar filan.

Neysem biricik Neptün savaşçısının ve Uranüs savaşcısının şu saldırılarını görmek çok iyi geldi. Hatta şu bölümde en iyi sahneydi. Birde orijinal versiyonunda da Hotaru zaten nazik çok hoş bir kızdı. Yeni versiyonunu da öyle tatlı yapmışlar ki sempati duymamak imkansız :rice-ball-smiley-04:

Emeğine sağlık canımcım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 26.04.2016 at 17:34, Nones yazdı:

Şu Usagi'ye amma gıcık oldum bu bölüm.  Utanmalar, hayal kurmalar filan.

Neysem biricik Neptün savaşçısının ve Uranüs savaşcısının şu saldırılarını görmek çok iyi geldi. Hatta şu bölümde en iyi sahneydi. Birde orijinal versiyonunda da Hotaru zaten nazik çok hoş bir kızdı. Yeni versiyonunu da öyle tatlı yapmışlar ki sempati duymamak imkansız :rice-ball-smiley-04:

Emeğine sağlık canımcım

Aynen Neptün'le Uranüs'ün saldırı kısmında benim de gözüm parladı :) Usagi'yle Mamoru arasındaki soğuk hava dalgası da maşallah bize kadar ulaştı yani :) Bir de şu Usagi'nin üç gramlık aklı bu kadar çabuk karışmasa keşke :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.