Jump to content

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 221
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Anime Türü : Dram, Spor Bölüm Sayısı : 23 / 23 Yapım Yılı : 2018 Çevirmen : xpector Düzenleme : Sinsine, KuramaUN Özet: Liseden eski

16-17-18-19-20. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...

21-22-23. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...   Gecikmeli olsa da seriyi tamamlamış bulunuyoruz. Gecikme için özür dileriz.   Çeviriyi tamamlayan @xpector arkadaşımıza sonsuz teş

Posted Images

Yaptığım yorumları neden sildiğinizi ANLAMIYORUM. İnsanlara bir teşekkür çok zor değil diyorsunuz çevirmenler olarak ama ben gelmiş foruma üye olmuş teşekkür eden bir insanım, cevap vermeye eriniyorsunuz üstüne üstlük yorumumu siliyorsunuz. 13. Bölüm yayınlandı tahmini çeviri tarihi ne olur diyorum. Yorumu siliyorsunuz. Size en iyisi sessiz teşekkür etmeyen sadece çevirilince izleyen insan lazım sizde haklısınız. TEŞEKKÜRLER

Sinsine, 18.01.2019 - 01:19 yazdı:

12. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eness006, 8 saat önce yazdı:

Yaptığım yorumları neden sildiğinizi ANLAMIYORUM. İnsanlara bir teşekkür çok zor değil diyorsunuz çevirmenler olarak ama ben gelmiş foruma üye olmuş teşekkür eden bir insanım, cevap vermeye eriniyorsunuz üstüne üstlük yorumumu siliyorsunuz. 13. Bölüm yayınlandı tahmini çeviri tarihi ne olur diyorum. Yorumu siliyorsunuz. Size en iyisi sessiz teşekkür etmeyen sadece çevirilince izleyen insan lazım sizde haklısınız. TEŞEKKÜRLER

Emek verenlere teşekkür etmeye erinip bölümler ya da seri hakkında hiçbir yorum yapmadan sadece şikayet etmek ya da bölüm sormak amacıyla geliyorsanız yorumunuzun silinmesine bir zahmet şikayet etmeyin. Önce üslubunuza dikkat edin, tanımadığınız ve teşekkür dışında hiçbir beklentisi olmadan size yardımcı olan, imkan sağlayan insanlarla nasıl konuşacağınızı öğrenin, sonra bir sıkıntınız olursa dile getirirsiniz. Bu açıklamalara rağmen yine de ANLAYACAĞINIZI sanmıyorum ama bizdeki de bir umut işte. Beğenmiyorsanız bizden izlemeye devam etmek zorunda değilsiniz. Serinin İngilizcesi de mevcut, gidip İngilizce izleyebilirsiniz dilerseniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sinsine, 6 dakika önce yazdı:

Emek verenlere teşekkür etmeye erinip bölümler ya da seri hakkında hiçbir yorum yapmadan sadece şikayet etmek ya da bölüm sormak amacıyla geliyorsanız yorumunuzun silinmesine bir zahmet şikayet etmeyin. Önce üslubunuza dikkat edin, tanımadığınız ve teşekkür dışında hiçbir beklentisi olmadan size yardımcı olan, imkan sağlayan insanlarla nasıl konuşacağınızı öğrenin, sonra bir sıkıntınız olursa dile getirirsiniz. Bu açıklamalara rağmen yine de ANLAYACAĞINIZI sanmıyorum ama bizdeki de bir umut işte. Beğenmiyorsanız bizden izlemeye devam etmek zorunda değilsiniz. Serinin İngilizcesi de mevcut, gidip İngilizce izleyebilirsiniz dilerseniz. 

Öncelikle hiç bi şekilde kötü bir üslup ile yazmadım. Hata olduğunu düşündüm yorum attığımda. "Çeviri için teşekkürler. 1 bölüm geriden geliyorsunuz ama bir sonraki bölüm nezaman çevrilir?" Sizce bu cümlede üsluba aykırı bir yer varmı ilk 2 yorumumda bu şekildeydi. Cevap verdiğiniz içinde teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafızanızı tazeleyelim o zaman;

( 12 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

eness006, Sinsine kullanıcısının konusunu cevapladı: Devam Eden Projelerimiz

13. Bölüm yayınlandı biz hala 12 yi bekliyoruz .. Çeviri nezaman gelir bilgi verebilirmisiniz?

Teşekkür tam olarak neresinde bu cümlenin, var da ben mi görmüyorum acaba? Bir derdiniz sıkıntınız varsa özel mesaj diye bir seçenek de var ayrıca. Konuların altını gereksiz meşgul etmeyelim lütfen. Dilek ve şikayet köşesi değil burası neticede. Bir serinin altına sadece şikayet etmek, bölüm sormak, konudan bağımsız yorum atmak gibi nedenlerle gelirseniz yorumunuz silinir hatta üslubunuzun ne denli kötü olduğuna bağlı olarak uyarı ve devam etmesi halinde de ban alırsınız. Umarım yeterince açık ve nettir, anlamışsınızdır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.