Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Chaos; Head indiriyorum bakmama bile gerek yok senin söylediklerinde güzel oluyor teşekkürler

söylediğim animeyi izlediğine çok sevindim çünkü çok sevdiğim bir anime :P izlerken eğleniyor insan demi :)

Love Hina yıda öneririm ilk başlarda sıkıcı ve gereksiz gelebilir ama sonradan alışıyorsun merak ediyorsun

pekomon izlemeyi denedim bir ara ama grntü kalitesi ve ses kalitesi kötüydü bide sıkıldım izlerken küçükken daha iyi geliyordu yinede teşekkürler :P

Evet gerçekten eğlenceli bir animeydi. Chaos; Head in özellikle kurgusu çok hoşuma gitti :) Fakat nasıl desem ağır romantizm türü barındıran animeler nadiren ilgimi çeker genellikle komedisi ve aksiyonu bol olan animeleri izlemek hoşuma gider önerilerimi beğendiğine sevindim istediğin kadar öneri yapabilirim sana arşivde devam edenlerle beraber 115tane anime var 2012 ve 2013 serileri aralarında çok güzel animeler var onlarıda kontrol et sitede resim olarak bulabilirsin :) Senin önerdiğin animeyi aklımın bi köşesine yazdım sırada speed grapher, needless ve welcome to nhk var onları bitirince senin önerdiğine başlayabilirim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

indirdimde ondan önce başka anime izlemek istiyorum yoksa sen indir dersen indirmeyizmi biz yaww :D ;)

Hmmm... ozaman sana Shakugan No Shana'yı öneriyorum fantastik,duysusal,romantizm de var, aksiyonlu sahneler de var ayrıca üç sezon bazı yerlerini anlamayabilirsin ama dikkatli izlersen çözersin animeyi ;) Erdem sende izle lem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shakugan no Shana 3 sezonuda var zaten arşivde :D Needlessi bitirdim işte bugünde welcome to nhkyı bitiricem sonra bulurum bitane, bu arada bazı zamanlarda adamda kendimi görür gibi oldum ya nhkde :lol:

Aynen bende o yüzden kendime biraz çeki düzen verdim animeyi izleyince :P :D Bu arada Erdemm ecchisi severmisin bilmem ama Sekirei animesini izlemeni tavsiye ederim sevmiyorsanda çok aşırı bir ecchisi yok zaten komedi-romantizm ve aksiyonda var :D gerçi izlemiş olabilirsinde :) Birde Break Blade Movie var onuda izleyin kesin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aynen bende o yüzden kendime biraz çeki düzen verdim animeyi izleyince :P :D Bu arada Erdemm ecchisi severmisin bilmem ama Sekirei animesini izlemeni tavsiye ederim sevmiyorsanda çok aşırı bir ecchisi yok zaten komedi-romantizm ve aksiyonda var :D gerçi izlemiş olabilirsinde :) Birde Break Blade Movie var onuda izleyin kesin ;)

Shakugan No Shana serilerini izliyorum (çok süper bir anime :P ) NeeDless i bir türlü bitiremedim yanlış anlama ama beni çok sarmadı :/ Break Blade Movieyi indirdim. İndirebileceğim güzel bir anime biliyorsanız bekliyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shakugan No Shana serilerini izliyorum (çok süper bir anime :P ) NeeDless i bir türlü bitiremedim yanlış anlama ama beni çok sarmadı :/ Break Blade Movieyi indirdim. İndirebileceğim güzel bir anime biliyorsanız bekliyorum :P

Fate Stay Night ve Fate Zero yu izleyebilirsin izlemediysen güzeldir :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk sayfada izlediklerin arasında önerdiklerimden Toradora!,Binbougami ga!,Beelzebub,Amagami SS ve SS PLUS +,Nazo no Kanajo X,Ano Natsu de Matteru gibilerini göremedim hadi bir kısmını anlıyorumda Toradora!,Bimbougami ga!,Beelzebub izlememek? :blink:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Fate Stay Night ve Fate Zero yu izleyebilirsin izlemediysen güzeldir :)

Tanıtımını okuduğumda ilgimi çekmedi sen güzel diyorsan Kaya' nın söylediklerinden bazılarını indirdikten sonra indiririm :P ;)

ilk sayfada izlediklerin arasında önerdiklerimden Toradora!,Binbougami ga!,Beelzebub,Amagami SS ve SS PLUS +,Nazo no Kanajo X,Ano Natsu de Matteru gibilerini göremedim hadi bir kısmını anlıyorumda Toradora!,Bimbougami ga!,Beelzebub izlememek? :blink:

Ano Natsu de Matteru izledim en sevdiğim animelerden oldu :P neden bilmiyorum ama senin bu önerdiklerine bakmamışım gözden kaçırmış olmalıyım kesin izlemelisin dediklerini yarın indirmeye başlıyacağım teşekkürler bunlaru izledikten sonra yine beklerim :P ayrıca arada yaz lak lak yaparız konuda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıtımını okuduğumda ilgimi çekmedi sen güzel diyorsan Kaya' nın söylediklerinden bazılarını indirdikten sonra indiririm :P ;)

Ano Natsu de Matteru izledim en sevdiğim animelerden oldu :P neden bilmiyorum ama senin bu önerdiklerine bakmamışım gözden kaçırmış olmalıyım kesin izlemelisin dediklerini yarın indirmeye başlıyacağım teşekkürler bunlaru izledikten sonra yine beklerim :P ayrıca arada yaz lak lak yaparız konuda :D

Amagami SS'de güzeldir onada bak her karakter ile ayrı bir konu geçiyor onuda indir tanıtımına göz attıktan sonra beğenirsen tabi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.