Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

ben anime sayfasını açık bırakmıştım benim küçük akraba gelip ben duştayken bağış yap demiş fiyatı ne kadar yaptı fikrim yok ama kredi numarasını bilmediği için kredi numarası istemedi galiba o yüzden sorun olurmu

• Vega locked this topic
  • Forum Admin

Bağış talebi oluşturulduğunda karşınıza ödeme bilgileri gelir, o adrese manuel olarak gönderim yapılması gerekir. Yani basıldığında sizden bir bedel istemez ya da kart bilginizi girmenizi söylemez. O yüzden içiniz rahat olsun :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By aLiMCe
      Geçenlerde Fate/Stay Night animesini izledim. Devamının olup olmadığını bilmiyordum. Varsa ikinci sezonunu izleyeyim diye girdim siteye, baktım bir sürü serisi varmış meğer. Ben şimdi bunları hangi düzenle izlemem lazımki hikayeyi düzgünce anlayayım? Bilen varsa, yazarsa sevinirim. 
    • By SireeS
      Arkadaşlar ilk önce ben mobilden anime izliyorum. Şimdi ben anime izlerken hayliyle su almaya vs kalkıyorum Video yu(oynatıcıyı) durduruyorum sonra gelip videoyu açtığımda video alttan oynuyor zıplıyor böyle yukarı doğru sekiyor gibi yani. Birde sadece bu site değil her sitede oluyor sadece YouTube ya olmuyor bu problem. Ve bütün playerlarda oluyor. Yardımcı olursanız çooooook sevinirim.
    • By DarlingX
      Owarimonogatarinin Shinobu mail arcında  shinobu araraginin gölgesiyle bağlanmamıştı ama tsukimonogataride araraginin gölgesindeydi shinobu ne zaman tekrar araraginin gölgesine girdi ve kimin yardımıyla bilenler cevaplarsa sevinirim.
    • By Skadi
      1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh)

Eski çizgi filmler, Ayrıca buraya da bak > http://eskicizgifilmlerim.blogspot.com.tr/

Evet, işe yarayacağı umuduyla bu konuyu açtım...

Önceleri izlediğiniz, şimdi aklınıza gelen, fakat adını unuttuğunuz Animeler mi var? Bu başlığa yazabilirsiniz.Hem ben, hem diğer arkadaşlar elimizden geldiği kadar yardım ederiz.

-Eğer diğer arkadaşlar uygun görürse, bulamadığınız çizgi filmleri de yazabilirsiniz.
    • By bugraduzyol
      Ben kendi çizim yeteneğime her ne kadar güveniyor olsam da manga sadece çizimden oluşmuyor. Kendi aklımda güzel hikayelerim ve karakterlerim olmasına rağmen o hikayeleri 31-46 sayfa arasında derleyemiyorum. Bana bu konuda yardım edebilecek birileri varsa lütfen yardım etsin. 
      Malum ilk ciddi çalışmamı yapıyorum, Bunun sadece kağıt ve mürekkep harcayarak elime geçecek 3-5 kuruşluk tecrübe olmasını istemiyorum. Şimdilik elimden geldiğince güzel birşeyler çıkarmak istiyorum ki gelecek çalışmalarımda daha rahat kendimi yönlendirebileyim. Mümkünse tecrübeli kişiler bana yardım etsin ve eğer öyle bir tanıdığınız varsa bana yönlendirebilirseniz sevinirim.Ama bu demek değil ki aklınızdaki düşünceleri paylaşmayacaksınız, Aklınızda bana yardımı dokunabilecek ne varsa lütfen yazmaktan çekinmeyin.

Şevki Buğra Düzyol
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.