Jump to content

Recommended Posts

Merhaba millet. Githubta TürkAnime İndirici isimli bir proje geliştirildi. Bu uygulama çeşitli playerlardan anime izleme ve indirme, izlerken kaydetme, çoklu bölüm indirme özelliklerine sahip.

Desteklediği video platformları:

Sibnet, Odnoklassinki, Sendvid, Mail.ru, VK, Google+, Myvi, GoogleDrive, Yandisk, Vidmoly, Yourupload, Dailymotion 

Test edildiği işletim sitemleri: windows10 64bit, win7 32bit, macOs Sierra, Debian, Ubuntu

Proje ana sayfa: https://github.com/KebabLord/turkanime-indirici/

İndirme Bölümü:  https://github.com/KebabLord/turkanime-indirici/releases/latest

Uygulama açık kaynak kodlu ve ücretsiz. Uygulamayı kullanıp, test edip karşılaştığınız hataları/bugları bildirerek, ya da kodunu iyileştirerek uygulamanın gelişmesine destek olabilirsiniz.

Forum kurallarına ilişkin not:

Uygulama selenyum tabanlı olduğundan navigasyonu organiktir. TürkAnimenin site ve reklam trafiğini korur, olumsuz etkilemez. Ayrıca açık kaynak kodlu ve nerdeyse 2 yıldır süregelen bir proje olduğundan güvenilirdir, virüs teşkil etmez.

IMG_20210120_013146.jpg.4dc8366daca399a8e856400193821c3b.jpg

IMG_20210120_013104.jpg.70c1334f11e9de8a33d7421e0bf5da4e.jpg

• 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Amygirl
      Merhaba arkadaşlar,

Bu konuya benzer bir konu forumda var ama admininiz bile bulamadı o sebeple yeniden derleme olarak yazacağım. Siz de benim bildiklerimden başka anime indirme yöntemi biliyorsanız konu altına ekleyebilirsiniz.

1) Çeviri grubunun sitesinden direkt indirerek

En güvenli ve en kaliteli indirme yolu budur. Seriyi çeviren fansub aktif çalışıyorsa kendi sitelerinde altyazı ya da altyazı gömülü video paylaşıyorlardır. O sebeple öncelikli olarak çeviren grubun sitesine bakın. TürkAnimede animeyi birden fazla fansub çevirmişse animeyi izleceğiniz bölümde sağ üst köşede ya da  videonun altında animeyi yükleyen kişinin bilgilerinin hemen yanında çeviren fansubların adı ve adresleri yazmaktadır.

Bazı eski animelerin fansubları kapanmış oluyor, o zaman ne yapalım?

2) Torrentten yüksek çözünürlüklü mkv videosu indirip Tr altyazıyı ayrı indirmek

Bu yöntem özellikle yüksek kalite videosu bulunmayan eski animeler için ideal. Birçok eski serinin Türkçe altyazı dosyası turkcealtyazi.org veya planetdp.org gibi sitelerde bulunur. nyaa.si gibi torrent paylaşan sitelerden yüksek çözünürlüklü videoyu torrent olarak indirip sonra mediaplayer classic gibi oynatıcılarda altyazıyı üzerine sürükleyerek işi çözebilirsiniz. Eski serilerde fazla sayıda video bulamayacağınız için genelde zamanlaması tutar ancak tutmuyorsa video oynatıcısında ayarlamak gerekibilir. Bu yöntemin dezavantajı da bu...

3) Video yakalayıcı programlar kullanmak

Bunun en çok bilineni "Internet Download Manager" az bilinenlerden bir tanesi "Orbit" tir. Orbit hala çalışıyor mu bilmiyorum gerçi. IDM nin dezavantajı 30 günlük deneme süresinden sonra paralı oluşu onun için de crack kullanabilirsiniz. Ya da paranız varsa programı satın alabilirsiniz. 

4) Video oynatıcıların indirme seçeneği

Bunu eğer yüklenmişse çok kısıtlı animeler için yapabilirsiniz. Özellikle FEMBED gibi oynatıcılar videoyu indirme özelliği de sunabiliyor. İndirmek istediğiniz animelerin oynatıcılarını kontrol etmekte fayda var.

5) Anime depoları olan siteler

Bazı siteler anime indirme fırsatı sunabiliyor. Bu özellikle eski animeler için faydalı bir özellik. Bu konuda aklıma gelen ilk site ""animekalesi" indirmek istediğinizde bakabilirsiniz. Ancak bu siteler genelde toplu indirme fırsatı sağlamıyor.

6) Mobilden anime indirme

Açıkçası bu konuda bilgim kısıtlı ancak anime izleme sitesini mobil versiyonda açıp video üzerine sağ tıklattığınızda (her oynatıcıda çalışıyor mu emin değilim) Videoyu farklı kaydet seçeneği çıkıyormuş. Denenebilir.

Bildiğim indirme yöntemlerini yazdım. Benim bilmediklerimi konunun altına sıralayabilirsiniz. Ya da nasıl anime indiririm konusu açan olursa onlara bu konuyu paylaşabilirsiniz. İyi forumlar...
    • By sinek410
      MEGA bağlantı linki
      Animenin Türk Anime sayfası: http://www.turkanime.tv/anime/tokyo-magnitude-8-0
      Mega bağlantı linki: https://mega.nz/#!eV9n2BYa!eSLR27oO3SbeFPnpCLtL0k2NfbOkYNuDl0Zy_oHcmMo

• By whaki
      Merhaba,
      Türkçe altyazı anime izleyebileceğimiz android uygulama var mıdır? Siteden izlemek hoşuma gitmiyor çünkü genelde çözünürlüğü kendimiz ayarlayamıyoruz ve 10 saniye ileri - geri git gibi bi seçeneğimiz yok, web üzerinden adam akıllı bi player yok çünkü.
      Eğer böyle bi uygulama bulunmuyorsa, kendim yazmayı düşünüyorum bir tane. Kullanmak isteyen olur mu acaba?
    • By XMA
      Mangaku - Türkçe Manga Okuma Uygulaması (Android)
      Merhabalar, android için yapmış olduğum türkçe manga okuma uygulamasını sizlerle paylaşıyorum. Uygulama google playde yer almamaktadır(Telif hakkı vs. sıkıntılarından). Uygulamada güncelleme kontrol sistemi vardır. Ben yeni güncelleme yayınladığımda size bildiriyor.
      İndirme linki: https://goo.gl/GN6VAu (son güncel sürüm)
      Eğer sizinde güzel uygulama fikirleriniz varsa ve telif hakkı içerecek içerikler barındırmıyorsa benimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer benimde hoşuma giderse uygulamayı yapabilirim. (Tabi size de fikrinizden dolayı ufak bir % verilecek.)
      Uygulamadan ufak bir resim:

Not: Uygulama IOS'e gelmeyecektir.
    • By JumonG
      Aradım böyle bir konu bulamadım.
      Android telefonumda her zaman Uc Browser kullanıyorum. Kendi içinde reklam engelleme ve video oynatıcısı var. Bu sayede rahatça izleyebilir yada çıkan indir butonu sayesinde kolayca indirebilirsiniz. Daha bir çok özelliği var. Burada konumuz video indirme olduğu için en çok onu vurguladım..
      Google Markette ücretsiz olarak mevcut. Android'in kendi tarayıcısından ve Chromedan daha kullanışlı ve hızlı.
      Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.UCMobile.intl&hl=tr
      İos : https://itunes.apple.com/us/app/uc-browser-fast-browsing-powerful/id1048518592?mt=8
      İos ta denemedim indirmeye izin veriyor mu bilmiyorum. Deneyen olursa yazabilir.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.