Jump to content

Yeni beğeni sistemi- Flood sorunu


Bylogos
 Share

Recommended Posts

Sevgili Tütkanime.net kurucusu, yeni beğeni sistemi geleli epey oldu biliyorum. Facebook gibi 5 ayrı emojiyle beğeni bırakma özelliği hoş olsada oldukça işlevsiz ve can sıkıcı çünkü sürekli flood uyarı veriyor. Lütfen bunu eski sade haline geri çevirin. 

 

Birbaşka konuysa animelerin sayfa beğenisiyle bölüm beğenilerinin uyuşmadığı zamanlar oluyor. Örneğin: x animesinin sayfa beğenisi 1.000 iken bölümlerinin ortalama 200-300 beğeni alması. Ben animelerimi mal'dan bakıp seçmiyorum bu web sitesinin beğenilerine göre seçiyorum ve anime sayfası beğenisi yanıltıcı olabiliyor mesela ben izlediğim bölümleri beğenirken anime sayfasında beğeni yapmıyorum, unutuyorum veya sonraya bırakıyorum. Demek istediğim anime sayfasına ek olarak bölümlerin toplam beğeniside eklenebilir. Herşey sitemizin daha güzelleşmesi için, beni okuyup dinlediğiniz için teşekkür ederim. İyi günler, iyi çalışmalar :)

Screenshot_20210213-140528.png

Link to comment
Share on other sites

İkisinin de bulunması biraz saçma olacaktır. Başkalarının hangi animeleri sevdiğini görebilmeniz için ana sayfanın en alt kısmında "MAL En İyi 500"  yazısına tıklayarak myanimelistten alınmış en iyi 500 anime listesini görebilir, yukarıdaki "Animeler" yazısına tıklayarak sağ taraftan detaylı bir arama yapıp istediğiniz türlerdeki animeleri puanına ya da beğenisine göre sıralayabilirsiniz. İfade sistemi kaldırılmayacaktır. Bu kısım sadece beğenenleri değil beğenmeyenleri, şaşıranları, aşırı beğenenleri ve idare eder diyenleri belirtiyor. Flood uyarısının çıkma sebebi o an siteye yapılan saldırılardan kaynaklanıyor ve kısa bir sürede düzeltilip eski hâline getiriliyor. Önerileriniz için teşekkür ederiz. Hepsini dikkate alıyoruz ve hoşumuza gidenleri yapmaya çalışıyoruz. :cheer2-onion-head-emoticon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.