Jump to content

40 Yaşında Otaku (Oğlum için anime arşivi hazırlıyorum. Önerileriniz beni sevindirir.)

oscars_andre

Önerilen İletiler

İlk olarak çok beğendiğim bir anime olan Hyouka'yı öneriyorum. Hyouka belki 13 yaş altı için biraz anlaması zor olsada her mekanın arkasındaki ses Oreki'nin her bölüm açılarak gramla serpiştirilen romantizmini izlemek çok hoşuma gitmişti. Gizem türünde verilmiş başarılı bir anime bence.
İkinci olarak Great Teacher Onizuka belki Onizuka'nın çapkınlıkları ve bölümlerin fazlalığı can sıkabilir fakat gerçekten yüz gülümseten şekilde işleniyor ve ders verme amacı taşıyor az çok.
Üçüncü ve son olarak Re:Zero (Starting Life in Another World)'ü öneriyorum. Kendisi piskolojik olarak sanki yokuşlara bırakıcak gibi hissetsede aslında sonunda hep çözüme giden yolu gösteriyor üstüne üstlük karakterler arasındaki bu sevgiyi hakkediyor tartışması da çok hoş. Bu animede her bölümde mekanı duyguları hissettiriyor çünkü bunlar sesli olarak her zaman aktarılıyor bazen 3 kişi ağzıyla konuşulup sanki izleyiciyle konuşuluyor hissi veriliyor. Dünyasının büyüklüğü Novelinin bile çevrilmiş olması diğer artıklarından

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar   Evet 40 yaşında ve hala usanmadan anime takip eden, yeni animeler keşfetmeye çalışan, eski animeleri düzenli aralıklarla tekrar izleyen, izleten, çevresine yayan, kişiliği belir

Selamlar bende 46 yaşında bir anneyim. Yaşıtlarla fikir alışverişi fırsatı bulmak güzel. Yetişkinlere hitap eden anime sayısı daha az ama bir çok shonen anime de muhteşem ön yargılı olmayın. Naruto be

Full Metal Alchemist Brotherhood Death Note Attack on Titan Promised neverland Dr.Stone Another Dororo Made in abyss Vinland saga (+16) Steins; Gate One

Posted Images

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.