Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

Amacımı anlamadıysan ne diyeyim ki sana ben,bide spoiler içindeki notumu oku bir zahmet...

Sen de benim amacımı anlamamışsın belli ki... Tabi ki herkes Gintama'yı izlemek sevmek, zorunda değil ve olumsuz düşüncelerini herkes söyleyebilir ama saygısızlık etmeden. Seçtiğin kelimeler yanlış ve devam ediyorsun. Ön yargılı olarak ve izlemeden böyle yorumlar yapıp kimseyi animeden soğutmanın luzumu yok...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selamlar,   Gintama mangasının çevirisi, animenin kaldığı yerden itibaren(411. bölüm) devam etmektedir. Yeni bölümlere imzamdaki adresten ulaşabilirsiniz. Bilmeyip de okumak isteyenlere duyurulur :)

Gintoki;en sevdiği şey çilekli süttür ve sürekli, düz saçlara sahip olmak ister kagura ;hapşırırken micheal jackson diyen tek karakterdir shinpachi;insan giyen gözlüktür.yüzde 90 gözlükten oluşmuştu

Sen de benim amacımı anlamamışsın belli ki... Tabi ki herkes Gintama'yı izlemek sevmek, zorunda değil ve olumsuz düşüncelerini herkes söyleyebilir ama saygısızlık etmeden. Seçtiğin kelimeler yanlış ve

Sen de benim amacımı anlamamışsın belli ki... Tabi ki herkes Gintama'yı izlemek sevmek, zorunda değil ve oumsuz düşüncelerini söyleyebilir ama saygısızlık etmeden. Seçtiğin kelimeler yanlış ve devam ediyorsun. Ön yargılı olarak ve izlemeden böyle yorumlar yapıp kimseyi animeden soğutmanın luzumu yok...

Sen baktın mı ki notta?

Yine yapıyorum oku

benim amacım bu seriye ergen çekmemek,en sevdiğim serilerden biri ve narutocu 2 ergenin bu seriye başlamasın istemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen baktın mı ki notta?

Yine yapıyorum oku

benim amacım bu seriye ergen çekmemek,en sevdiğim serilerden biri ve narutocu 2 ergenin bu seriye başlamasın istemiyorum.

benim amacım bu seriye ergen çekmemek,en sevdiğim serilerden biri ve narutocu 2 ergenin bu seriye başlamasın istemiyorum.Derken?

en sevdiğin serilerden biri ve düzgünce burda seriyi sorunlara dandik diyosun... Nasıl bir ergen çekmeme anlayışıdır bu? Burda seriyi kötüleyip animeye saygısızlık etmenin anlamı yok!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim amacım bu seriye ergen çekmemek,en sevdiğim serilerden biri ve narutocu 2 ergenin bu seriye başlamasın istemiyorum.Derken?

en sevdiğin serilerden biri ve düzgünce burda seriyi sorunlara dandik diyosun... Nasıl bir ergen çekmeme anlayışıdır bu? Burda seriyi kötüleyip animeye saygısızlık etmenin anlamı yok!

Ben sana ne diyeyim ki,dediğimi anlamadıysan zaten kalite ne demek anlamamışsındır. Herkes izlesin sonra serinin cıvığı çıksın. Fanboy dolsun bir laf vardır nerde çokluk orda ... biraz şunu anlamaya çalış.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sana ne diyeyim ki,dediğimi anlamadıysan zaten kalite ne demek anlamamışsındır. Herkes izlesin sonra serinin cıvığı çıksın. Fanboy dolsun bir laf vardır nerde çokluk orda ... biraz şunu anlamaya çalış.

Üstüme iyilik sağlık. :o O zaman bu düşünce bütün iyi animelere çamur atmaya kadar gider. Neyse sen alışmışsın zaten animeye hakaret etmeye...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üstüme iyilik sağlık. :o O zaman bu düşünce bütün iyi animelere çamur atmaya kadar gider. Neyse sen alışmışsın zaten animeye hakaret etmeye...

Ne alaka?Ben animeye bir şey mi diyorum. Arkadaş bir şeyi anlamıyorsunuz yorum yapmayın bir bildiği vardır bu adamın,trollediğim 500bin km öteden beliigelmiş kötüleme diyorsun ya neyse boş koy.

@solitary

2 birkaç anlamında,2 değil bütün ergenlere karşıyım. Bende ergenim açıkçası,ama kalite anlayışım biraz yaşıtlarımla farklı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarını okudum ve çok önyargılı davranıyorsun. Bu davranışlarının sebebi belki yağındır ama yaşın bize yakınsa düşüncelerin bir kısımı 13-14 arası.

Yanlış anlama bazı konulardaki yorumlarında hiç oldun davranmamışsın. Vede konuyu dağıtmayın artık. Yoksa hepimiz uyarı alıcaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarını okudum ve çok önyargılı davranıyorsun. Bu davranışlarının sebebi belki yağındır ama yaşın bize yakınsa düşüncelerin bir kısımı 13-14 arası.

Yanlış anlama bazı konulardaki yorumlarında hiç oldun davranmamışsın. Vede konuyu dağıtmayın artık. Yoksa hepimiz uyarı alıcaz.

Evet hiç oldun davranmıyorum oldun değil ben :(

Önyargılı ve ben,ben empatiyi iyi yaparım arkadaş,bir insan buraya gelip anime nasıl diye soruyorsa sorunu vardır,ya da ergendir. Bakarsın konusuna,sonra satışlarına yorumlarına,gelip burada sorarsan binbir türlü insan var,trolemediğimi söylesem,izlemeyecekti işte,songena ya da teşekürler,... vardı da büyütün. Sana özel bir şey diyoruz,amacın ne ki büyütüyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet hiç oldun davranmıyorum oldun değil ben :(

Önyargılı ve ben,ben empatiyi iyi yaparım arkadaş,bir insan buraya gelip anime nasıl diye soruyorsa sorunu vardır,ya da ergendir. Bakarsın konusuna,sonra satışlarına yorumlarına,gelip burada sorarsan binbir türlü insan var,trolemediğimi söylesem,izlemeyecekti işte,songena ya da teşekürler,... vardı da büyütün. Sana özel bir şey diyoruz,amacın ne ki büyütüyorsun?

Uzarmaya gerek yok adminler konu kilitlemelisiniz. Vede biraz olgun olmaya çalış.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.