Jump to content

SELAMS

Walt

Önerilen İletiler

5 saat önce, Walt yazdı:

Merhabalar. Ben Mahmut 18 yaşındayım. Yaklaşık 1 senedir falan anime izliyorum. Foruma attığım ilk adım bu, biraz burda takılmak istedim eğlenceli olacağını düşündüm

Hoş geldin Mahmut, buralar bir süredir aktif değil ve daha da pek toparlanmaz gibi. :') Yine de seni aramızda gördüğüme sevindim. Mekanın yolunu bulmuşsun zaten, bir şeyler yazarsan dönen olur herhalde. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31.01.2022 - 21:18, pegasusejder yazdı:

Hoş geldin Mahmut, buralar bir süredir aktif değil ve daha da pek toparlanmaz gibi. :') Yine de seni aramızda gördüğüme sevindim. Mekanın yolunu bulmuşsun zaten, bir şeyler yazarsan dönen olur herhalde. :D 

Hoş buldum. Evet pek aktif gözükmedi gözüme ama az daha takılmayı düşünüyorum

4 saat önce, TRA0 yazdı:

Hoş geldin Mahmut.

Hoş buldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31.01.2022 - 16:09, Walt yazdı:

Merhabalar. Ben Mahmut 18 yaşındayım. Yaklaşık 1 senedir falan anime izliyorum. Foruma attığım ilk adım bu, biraz burda takılmak istedim eğlenceli olacağını düşündüm

Hoş geldin Mahmut.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forum oldukça güzel içeriklere sahip olmakla birlikte çok renkli insanların gelip geçtiği bir istasyon gibi, umarım uzun süreli bir forum üyeliğin olur iyi eğlenceler:) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

05.02.2022 - 23:34, Pseudohomophylus yazdı:

Hoş geldin Mahmut.:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forum oldukça güzel içeriklere sahip olmakla birlikte çok renkli insanların gelip geçtiği bir istasyon gibi, umarım uzun süreli bir forum üyeliğin olur iyi eğlenceler:) 

Galiba forum hayatım başlamadan bitecek çünkü varlığını bile unutuyorum buranın ama ara ara uğramaya çalışacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.