Jump to content

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

3n4bL3

Önerilen İletiler

aman allahııııım hayatımın en güzel anını yaşıyorum şu anda Kaichou wa Maid-sama?! benim en çom sevdiğim anime ve gördüğümde gözlerimden yaşlar akmaya başladı ve Vampire Knight Destiny de geliyormuş allahııım hayallerim gerçek oldu !!!!!!!!!!! :rolleyes: :D :wub: :rolleyes: :wub: :D :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar bu haberler kesin doğru mu? Mesela Kaichou wa Maid-sama!'nın mangakası kendi resmi feysbuk sayfasında 2. sezonla ilgili şuan için bi çalışma olmadığını söylemiş;

https://www.facebook...118870671531441

Boş yere insanları ümitlendirmeyelim, lütfen kaynak felan berlirterek yayınlayın böyle haberleri...

Admin kaichou wa maid sama yokmuş derse kendimi geberticem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte budur! Kaichou wa Maid-sama'nın 2. sezonu :) 2.sezonu çıkmayacak zannediyordum ama bir umutla bekliyordum. Beklediğime değmiş. 2. sezonu olacağını öğrendim ya 1 sene bekle deselerdi beklerdim :) Vampire Knight'a da çok sevindim. O da keşke yeni sezonu gelse diye ah vah ettiklerimdendi. Gerçi movie yerine diğerleri gibi olmasını tercih ederdim ama ne diyelim buna şükür en azından tekrar göreceğiz :) Şu an bu iki haberle o kadar çok mutlu oldum ki, mutluluktan ağlayabilirim. Sonradan dikkatimi çekti. Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi de varmış. Bunu da çok beğenmiştim. Şimdi mutluluğum üçe katlandı! Evet, bugün güzel bir gün benim için :) Paylaşım için çok teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Bilinmeyen Hayran

Kaichou wa maid sama holleyy 2.sezonunun çıkıcağına hep inandım.Hep 2. sezonunun çıkıcağını hayal ettim.Bu hayalle yaşadım.Sonunda hayallerim gerçek oldu kimse tutamaz artık beni yeyy.Sevinmek denemez buna yaa uçuyorum resmen.Türkanime sizin çevirmenizi istiyorum vee sabırsızlıkla bunu bekliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.