Jump to content

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

lovedrizzle

Önerilen İletiler

benim için naruto 1. sırada gelir jiraiya, asuma, itachi bu adamlar beni salya sümük ağlattılar

sonra fma gelir hele o babanın kıza yaptıkları :angry:

3. olarak one piece buna pek yazmaya gerek yok

4. tengen toppa gurren lagann kamina öldüğünde yıkıldım resmen bir adam 8. bölümde ölür mü be

5. sanırım buna bleach yazabilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 262
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tasogare otome x amnesia pokemon ( filmindeki bir sahne sanırım herkes ağlamıştır :)) ) clannad x clannad after story ( nonstop :D ) CCS ( hayatımda farklı bir yeri olan ve beni çok etkilediğiniz d

Niye? Erkekler insan değil mi? Ayrımcılık olmuyor mu bu şimdi? Kadınlar ağlar erkekler ağlamaz? Çok saçma? Ayrımcılık kokusu sezdim mi sinirleniyorum :D

narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

Posted Images

School days beni etkiledi bayağı makoto gibiler var mıdır dedittirdi içimden....

Tari tari ağlattı resmen güzeldi...

Elfen lied çok ağlatıyor deniyor ama bilim kurgu işin içine girince ağlayacak bir şey pek yok...

Fairy tail movie etkiledi birde momonun dostu için ölmesi... :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biliyorum anime soruluyor ama geçen Shamo mangasını okurken ağlamıştım=

ana karakter Ryo Narushima'nun anne ve babasını öldürmesinin ve bu hallere düşmesinin sebebini anlayan gazetecinin o hali bana baya dokunmuştu, gazeteci bu olayı öğrendikten sonra ve küçükken çizdiği resimin anlamını anlayınca yazmayı bıraktı, birde ailesinin dağılmasına sebep olup kız kardeşinin hayat kadını olmasına sebebiyet verip, kız kardeşinin uyuşturucu müptelası olup, kafayı yemesi olayı durumu baya bir üzücü oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Ben sıralama yapmayacağım,direk yazacağım.Öncelikle Narutoda(shipte var) çok sevilen kişilerin ölmesi ve bazı kişilerin acıklı hikayeleri(özellikle gaara narutoyu biliyoruz zaten) Clannad After Storyi(ikinci sezon) çok az yazmışlar ya Narutodan sonra en çok ağladım anime budur..Özellikle 21 yada 22. Bölümde ölmüştüm.(Anime,İmzamdakidir.)Bunun dışında Elfen Lied,Angel Beats!,Ano Hana(Menma..) falan gelir işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ağladığım animeler. :3

Angel Beats

Coppelion

Sword Art Online

Guilty Crown

Zetsuen no Tempest

Darker than Black

Sakurasou no Pet na Kanojo

Kyoukai no Kanata

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Ao no Exorcist

The World God Only Knows

Ef : A Tale of Memories

Devil Survivor 2 The Animation

C The Money of Soul and Possibility Control

Machine-Doll wa Kizutsukanai

Kakumeiki Valvrave

Toradora

Kamisama no Inai Nichiyoubi

Aklıma gelenler bu kadar. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.