Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

Onu izleyene kadar ayna karşısında biraz diksiyon çalışın, çıkın çevre yapın, kızlarla muhabbet edin, canlı sonuç elde edin :D

Sen her ecchi izleyenin evden çıkmayan, sosyal hayatı sıfır birisi olduğunu düşünüyorsun sanırım :) Herşey göründüğü gibi değildir kardeşim ;)

bak buna katılıyorum bir ecchi sever  olarak DxD karşıtıyım !!1!!1!!11!111!!

Ahahaha.. 2 dk'da sattın la DxD'yi :D Sen öncelikle şu ergenliği bir atlat istersen. Böyle açlıktan izliyom filan olmuyor şimdi :) İçimizde aynı türü izleyen bayanlar var lütfen. Yanlış örnek olmayalım ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen her ecchi izleyenin evden çıkmayan, sosyal hayatı sıfır birisi olduğunu düşünüyorsun sanırım :) Herşey göründüğü gibi değildir kardeşim ;)

Ahahaha.. 2 dk'da sattın la DxD'yi :D Sen öncelikle şu ergenliği bir atlat istersen. Böyle açlıktan izliyom filan olmuyor şimdi :) İçimizde aynı türü izleyen bayanlar var lütfen. Yanlış örnek olmayalım ;)

Ben onu arkadaşın açlığı için söylemiştim :D Bir de bu ecchi kültürü sanırım ilk Dragon Ball'daki Kame-sennin ile başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ergenliği en azından açlığı atlatalı çok oldu aslında hatta atlattıktan sonra izlemez oldum ama gene o bıngılama için izliyorum :D ayrıca DxD para makinesi için konusu hiçe atılan ve ecchi abartılan bir seridir benim gözümde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Selamlar :D :D  /// Gezerken bi kere daha urayayım dedim :D  //

Note : Face Linkim : https://www.facebook.com/TLkennet

Ecchili h..li kalın :)

Oooo... hoşgeldin ecchiking ;) Ecchili kalmak ok de h..li kalmayalım bir master olarak prensiplerime aykırı bence ecchi fanlarında kalmaması gerekir ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.