Jump to content

One Piece hakında düşünceleriniz

Kartalyegt

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şikayetin genel olarak çizimler şöyle açıklayayım ben bir çizerim bu arada manga olarak söylüyorum one piece en iyi çizime sahip mangalardan biridir japonya 2 yıllık eğitim veren anime okulu var one

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya? Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşl

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti. Ama şunu da söylemel

• 6 ay sonra...

Başlandığı andan itibaren güncele gelinceye kadar aklınızda başka bir serinin ilgi odağı olması çok zordur. Bu süreçte başka bir seri takip etseniz bile kolay kolay zevk alamazsınız. Böyle sürükleyici bir kurgusu vardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

illa açıklamam gerekirse verdiğin videoya ve izlediğim ilk bölüme göre konuşuyorum öncelikle.Şapkasını sevmiyorum ilk bölümdede kafasında şapka vardı.Sonra gözleri çok yuvarlak hoşuma gitmiyor.Çıta gibi bacakları ve kolları var.Şimdi bana öyle cevaplar veriyorsun ki sanki op adlı animeyi kötülüyorum izlemeyin diyorum.Ben belki beğenmedim, evet ama izlemeyeceğim anlamına gelmiyor başyapıtlardan biri olduğu için elbette izleyeceğim ama şimdilik askıya aldım.

Bende senin gibi düşünüyordum Luffy'nin tipini hiç beğenmiyordum birde şapşal geliyordu tipi. Ama çok tutulan bir shounen olduğu için bir şans vereyim dedim çünkü konusu denizlerde geçiyordu ve evreni geniş senaryosu kurgusu güzel işleniyor denildiği için çok boş vaktimde geçen yaz başladım. Bir 10 bölüm sarmadı anime ama Arlong arc'tan sonra sarmaya ve sevdirmeye başladı kendini seri. Özellikle çok duygu seli yaşatan anlamlı karakter hikayeleri var sırf bunun için izlemeye devam ettim. Ondan sonra ne olduğunu anlamadan tayfayı çok benimsedim ve aileden biri gibi duygusu yaşattı.Hasır şapka tayfasını benimseyince sevince gerisi geliyor zaten. Tayfa dışındaki karakterlerde çok zengin ve harika tabiki. Naruto örneği verilmiş ama Naruto OP kadar dinamik yapıda bir shouen değil daha karanlık bir hava veriliyor. Karakterlerde fazla depresif kalıyor. Ama Op'de depresif değil daha dinamik karakterleri ve yapısıyla hazır karşılaştırılmışken. İki animeyide severek izlerim ikiside çok aynı kalitede benim için belirtmek gerekirse. İkisininde ayrı yönleri güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlatılmaz yaşanır gidin direk başlayın, her anime gibi One Piece ninde eksikliği var bazı arcların uzaması ya da karakterlerin bazen saçmalaması gibi ama hangi animede yok ki hayal ürünü bunlar sonuçta ama yok şapkası şöyle bacakları böyle derseniz ohoo :D Bazen üstünkörü izlemek gerekir. Her şeyi ayrıntıya dökerek değilde, bu anime beni güldürüyor en başta heyecanlandırıyor sonra hüzünlendiriyor daha ne isterim. One Piece den başka hiç bir anime bana bunu yaşatmadı ayrıca bir çoğumuz bilir. Eskiden Star Tvde çıkardı zaten oradan insanların aklında ve gönlünde kalan bir animedir. Konusu zaten geniş bir konu daha 10 yıl daha okuyup izleyeceğimiz bir anime mutlaka izleyin direk 10 bölüm izleyip bırakmayın.. Ayrıca One Piece bulunan karakterlerinin cidden bir karşılığı yok ya bulamazsın yani.. Şu anda tek eksiliği One Piecenin animesi ciddi manada söylüyorum kötü bir animesi var bu kadar baş yapıt ve harika bir mangayı mafediyorlar en yakın zamanda düzeltirler umarım.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bildiğin aşık oldum seriye. evet başta uzunluğu ve devam edişini görünce korkup kaçasın geliyor ama izlediğim her dakkaya değdi resmen tüm karakterler yapılan geçmişler falan artık onları gördükten sonra kolay kolay üzülmez oldum çok da komik bir seri gülmekten on kilo vermişimdir şimdi biri beni one piece'e fırlatsın 10 milyon borcum olsunya 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.