Jump to content

D. Gray Man Devam Edecek!

SeptNoir

Önerilen İletiler

birkaç sorum olucak ama ricam 15- biri cevaplamasın hatta 18- yanlış anlamayın ben aksiyon dövüş sevmem yani sadece bu olanı sevmem bleach gibi olmayacak az mantıklı olucak biraz da sosyal olaylara göndermeleri olucak op gibi mangasında bunu gördüm sanki ama yorum yazanlardan biri gördüğüm an boş ol boş ol boş ol diye haykırmak istediğim biri kendini bilir :rolleyes:

şimdi yok mangaka ölmüş falan bu haberler hikaye anladığım kadarı ile ki sadece hastaysa mangaka neden değişti orası da garip şu durum az izah edin hacı :huh:

süper anime güzel anime demeyin böyle diyecek varsa adreste yazsın :angry:

bu anime güzel çünkü konusu sağlamda demeyin inek nerde dağa kaçtı muhabetti olur sonra :rolleyes:

konusu sağlam çünkü bu öğretileri var sana bunu kazandırır gibisinden şeyler yazın hatta mümkünse op ile kıyaslayın(bir başından bir ayağından izleyen değil adam gibi tam izleyen biri ise kıyaslasın tabi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiy

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunlu

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub: Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :DD. G

• Forum Admin

birkaç sorum olucak ama ricam 15- biri cevaplamasın hatta 18- yanlış anlamayın ben aksiyon dövüş sevmem yani sadece bu olanı sevmem bleach gibi olmayacak az mantıklı olucak biraz da sosyal olaylara göndermeleri olucak op gibi mangasında bunu gördüm sanki ama yorum yazanlardan biri gördüğüm an boş ol boş ol boş ol diye haykırmak istediğim biri kendini bilir :rolleyes:

şimdi yok mangaka ölmüş falan bu haberler hikaye anladığım kadarı ile ki sadece hastaysa mangaka neden değişti orası da garip şu durum az izah edin hacı :huh:

bu anime güzel çünkü konusu sağlamda demeyin inek nerde dağa kaçtı muhabetti olur sonra :rolleyes:

konusu sağlam çünkü bu öğretileri var sana bunu kazandırır gibisinden şeyler yazın hatta mümkünse op ile kıyaslayın(bir başından bir ayağından izleyen değil adam gibi tam izleyen biri ise kıyaslasın tabi)

op ile karşılaştırırsam çok çocuksu değil seni içine çeken türden bir anime karakterler havalı çizimler güzel inocence ler eğlenceli mesela allen in inocence si kolu ama ileride değişiyor mükemmel bir şey oluyor :)

yani anlayacağın izlemelisin bu anime anlatılmaz izlenir :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeci cemo bendensin :D ( bu arada bazı kendini bilmezler d.graymanada opa davrandığım gibi davrandığımı düşünüp tekrar tartışma açmasınlar.Sadece milletin gözünde küçülüyorlar.Bir öneri yapan kişiye karşı böyle bir cevap ancak senin gibi bir '' varlıktan '' gelebilirdi zaten.Nezaketin için çok teşekkür ederim,bu sefer anlaşmak için yardım etme amaçlı öneride bulunmak istemiştim ama bana nasıl bir '' şahıs '' olduğunu hatırlattın.Bir animede zevklerimiz yüzünden anlaşamıyoruz diye üzülüp bunda konuşmak istemiştim oysaki.Suç bende zaten,genede böyle sert bir cevap beklemiyordum veya bir gönderme.En azından bir teşekkür edebilir veya yok sayabilirdin.Bir daha böyle bir şeye kalkışmam zaten.. ! İyilik bile yaramayan nankör '' varlıklardan '' nefret ederim.Cidden iğrenç bir varlıksın,bu yüzden insan demek türüme hakaret olurmuş gibi geliyor.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inanamıyorum en sevdiğim anime D Gray Man bitireli neredeyse bir gün oldu mangasını da dayanamayıp hemen bitirmiştim.Bir sürü haber duydum Hotsimo Katsura yla ilgili,öldü dediler,elini kırdı dediler.Ama devam edecek ya.. B) Bu arada !spoiler! Road ın Allen i sevmesinin başka bir sebebi var.!!!überspoilersağda!!Road 14. ye aşık Allen de 14. o Allen e değil 14. ye aşık.Ama gerçekten de Allen e aşık olma ihtimali var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle tartışma ortamı oluşmasın kırılmayalım...

Uzatmayalımda...

TurkAnimede konuya ulaşmak ve animeyi seyretmek isteyenler tıklayabilir...

D.Grayman

Tıklamakla uğraşmak istemiyorum diyorsanızda seyretmeyenlere;

Dünyada 103 tane İnnocence ( Masumiyet ) dağılmış halde bulunmaktadır.Millenİum Earl ( Milenyum Kontu olarakda geçiyor ) bunları yokedip insanların ruhlarını Akuma ( Şeytan ) çevirerek dünyayı ele geçirmeye çalışıyor.Masumiyetlerde değişik eşyalara yerleştirildiği gibi doğuştan insanların vücudunada girmiş halde olabiliyor.Sol kolu Anti-Akuma silahı, sol gözüde akumaların içlerindeki ruhları gören Allen Walker ise Exorcist ( Ruh Kovucu ) olmak için Kara Emir adlı örgüte katılmasıyla animemiz başlar...

Animenin benim bildiğim OP yapımcılarından biriyle alakası vardı hatta.Bir yerde okuduğumda senaristlerden birinin sanırsam eskiden OP çalışan biri olduğunu hatırlıyorum.Animedeki D. harfi ordan geliyor.Gray-man lafınıda animenin sonuna doğru anlayabilirsiniz...

Ben lenaleeciyim ama Lavi de kapabilir onu :ph34r: :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeci cemo bendensin :D ( bu arada bazı kendini bilmezler d.graymanada opa davrandığım gibi davrandığımı düşünüp tekrar tartışma açmasınlar.Sadece milletin gözünde küçülüyorlar.Bir öneri yapan kişiye karşı böyle bir cevap ancak senin gibi bir '' varlıktan '' gelebilirdi zaten.Nezaketin için çok teşekkür ederim,bu sefer anlaşmak için yardım etme amaçlı öneride bulunmak istemiştim ama bana nasıl bir '' şahıs '' olduğunu hatırlattın.Bir animede zevklerimiz yüzünden anlaşamıyoruz diye üzülüp bunda konuşmak istemiştim oysaki.Suç bende zaten,genede böyle sert bir cevap beklemiyordum veya bir gönderme.En azından bir teşekkür edebilir veya yok sayabilirdin.Bir daha böyle bir şeye kalkışmam zaten.. ! İyilik bile yaramayan nankör '' varlıklardan '' nefret ederim.Cidden iğrenç bir varlıksın,bu yüzden insan demek türüme hakaret olurmuş gibi geliyor.)

çok haklısın bu lafından sonra aydınlanma geldi artık kimseye hakaret etmiyorum küfürüde bıraktım aldığım harçlıklar ile de aç cocukları doyuruyorum beni doğru yolla soktuğun için sağol :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

içinde hristiyanlık propagandasıda ve Yahudi görüşleride var (Hz Nuh ve çocukları anlamında, bilirsiniz yahudiler kendilerini seçilmiş ırk olarak söylerler ve kitaplarında da buna bol bol gönderme vardır, bu hikayede buna benzer hezeyanlar yaşayan kendilerini Nuh Soyundan geldiği için insanlarda üstün gören tipler var. Aslında insanların hepsi Nuh'un soyundan gelmiştir, bunu tüm dünya bilir ama Anime'yi Hristiyan ve Yahudi Kaynaklarına bakarak uyarlarsan D. Gray Man ortaya çıkar), yaş bağlamında Naruto'dan daha üst yaşlara hitap ediyor bu arada ;) bence değeri verilmemiş animelerden, konusu propaganda açısından biraz canımı sıkıyor ama gayet sürükleyici ve heyecanlı bir anime ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlerim o zaman naruto 20 bölümde sıktı zaten bleachte aynı şekil bunun öğretileri varsa izleyeyim sağol cevabın için şu cevabı vermek bazen zor olabiliyor ondan böyle şart koydum bekledim 24 saat geçti hayla adam gibi cevap yok bende böyle sorayım dedim peki mangaka ile ilgili sorumu da cevaplarsan çok makbule geçer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.