Jump to content

Natsu ve Zeref ?

DEATHSLIDES

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 107
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

aşıklar birbirlerine ama erza aralarına giriyor.

iyidir :D şaka şaka bence zeref ölmek istiyodu natsununda onu öldürebilecek kadar güçlü olduğuna inanıyodu mangasını okumuyorum o yüzden tam bilemicem ama bence böyle :D

Mangayı bayağıdır takip etmiyorum... Ama bence ortada bir kehanet var ya da bu Zeref'in gücü de olabilir... Natsu adında birisinin onu yenebileceğine inanması falan... Ya da Natsu ismini İgneel'den ö

onlar o kıtadaki en güçlü kişiler

2'si fairy tail eski üyesi olması lazim mavis zamanından yanlış hatırlamıyorsam

fairy tail'de bir kıtada sınırlı dünya okadar küçükmü başka büyücüler niye çıkmıyor normal ama güçlü olan :D benim bir merak ettiğim zankrov'muydu neydi tanrının alevlerini kullanıyordu natsu büyü gücünü sıfıra indirip onun alevlerini yutmuştu sonra kendi alevi ile onun alevini birleştirerek kullanıyordu sonra niye kullanmadı onu hiç bir kere kullanıyor sonra kullanamıyor aynı şey gajeelin rogue'nin gölgesini yutmasıylada oldu ama 

gajeel sonradan onu kullanabiliyor gölge modu

natsu niye kullanamıyor tanrı alev modunu anlamıyorum :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ejder avcısı türünden olanları kullanabiliyolar demekki :D tanrı büyüsü ters geliyo zaten onlara

dragon slayer büyülerini ejderler öğretiyor

şeytan biçer büyülerini zereften alıyorlar 

tanrı avcısı büyüsü kimden geliyor o soru  :mellow:

ishval tanrıları bahsedilmedi bile shounenlerde yüzü kapanıyosa mutlaka çıkar o karakterler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biraz komik olabilir ama bence zeref natsunun babası yada torunu.dikkat edersenz hem natsu yaşı belirli değl hemde laxus fairy taile savaş açtığında ve freedin lonca binasına koyduğu yazıda 80 yaş üstü burdan çıkamaz yazıyordu değlmi aslında bunu master içindi ama natsuda çıkamamıştı belki zeref natsunun kendi soyundan geldiği için kendi sini yenebileceğne inanıyordu

Dediğin şey Gajeel için de geçerli olmalı o da o kapıdan geçememişti ama açıklaman gayet mantıklı 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dragonlar saldırdığında karışsınlar demiyorumda yani ortaya çıkmaları lazımdı bunların krallığa dragonlar gelmiş adamlar korumamış yada koruyamadılar çünkü gelecekden gelen lucy herkes öldü dedi yani bu tanrı ünvanı alan kişiler bile dragonları yenememiş zaten onları yenebilen tek d.slayer'lerdir demekki okadar güçlü değil güçlüdür ama dragonla karşılaştırılamaz ve tartoras arcdan sonra 2 3 arc daha çıkar diye düşünüyorum yani aslında hikaye çıkabilir farklı arclar çıktı ama ana konu zeref ve ejderhalardı hep ama dragonlar saldırdığında niye gözükmediler niye herkesin ölmelerine izin verdiler eğer bukadar yücelerse ? gelecekteki herkes ölmüş birnevi ve son sayıda şu durumdan kurtulsun natsu herşeyi anlatacak malum kişi öyle söyledi :D .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.