Jump to content

Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler

AynenBöyle

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 254
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Umarım beğenirsiniz ekleyene kadar işaret parmağı felci geçirdim :D Beğendiğiniz caps/karikatürü paylaşırsanız biz de görmüş oluruz yorumlarınızı bekliyorum :D

Posted Images

Çizgi filmi ilk izlediğimde ön yargıyla yaklaşmıştım ama sonra baktım baya baya güzel anlamları var bölümlerinin.Bir de çok şirinler ya. :wub: Ben animeyi bırakıp çizgi filmlere geri dönücem bu gidişle. :D

çizgi filmlerde çok hoş oluyo aslında :D tv de en çok izlediğim kanal cartoon network zaten :lol: özellikle adventure time bayılıyom bende ^_^ bidaki imzamıda finle jack yapiym en iyisi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizgi filmlerde çok hoş oluyo aslında :D tv de en çok izlediğim kanal cartoon network zaten :lol: özellikle adventure time bayılıyom bende ^_^ bidaki imzamıda finle jack yapiym en iyisi :D

Ben adventure time'ı çok merak ediyorum da bir türlü izleyemedim ya. Giflerini falan görüyorum canım çekiyor. bkz:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben adventure time'ı çok merak ediyorum da bir türlü izleyemedim ya. Giflerini falan görüyorum canım çekiyor. bkz:

Resmi ekleyen

ha çok güzeldir ya keşke animesi olsa dediğim bi çizgifilm bazen facede anime tarzında çizimlerinede raslıyorum baya hoş görünüyolar :D cosplaylerini falan da yapıyolar bunların

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok malesef ben onu tv den izliyom hergün

Tvde yarım yamalak oluyor bir de aynı bölümleri koyuyorlar sanki yeni bölüm yokmuş gibi, o yüzden tvyi tercih etmiyorum. Ama dublajlısını anca tvde izleyebiliyoruz sanırsam ki ben Türklerin çizgi filmlere yaptıkları dublajları çok seviyorum :( Filmlere de aynı titizlkle dublaj yapsalar keşke :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Adventure timee skdgjdf çok güzeldir. Ben animeye başlamadan önce çok izliyodum hala arada bi denk gelirsem izliyorum. Eğlencelidir baya izle :D Geçen bi mağazada t-shirt'ünü gördüm erkekler için ama olsun alıcam :mellow:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.