Jump to content

Takumi Yuzuki Giriş Yapar.

Yadomi
 Share

Recommended Posts

Merhabalar. Kendimi tanıtayım.

Adımı soyadımı Yuzuki Takumi olarak kabul edin.

Avatar, Fairy Tail, Naruto, Bakuman, One Piece, Binbougami Ga sevdiğim serilerdir.

Sınava hazırlandığım için düşürüyorum okul başlayana kadar güzel olduğunu düşündüğüm kısa serileri izliyorum.

Naruto animede güncelim, One Piece güncel değilim, FT ve Binbougami Ga bitirdim. Bakuman ve Shingeki no Kyojin askıda.

Naruto'da Naruto, Sakura, Sasuke, Neji, Hinata ve Shizune sevdiğim karakterlerdir. Savaşta Obito'nun tarafındayım.

FT'de Juvia, Natsu, Gray ve Lucy favori karakterlerimdir ama tüm karakterleri çok severim.

ISFJ'yimdir çok belirgin bir şekilde. Juvia Lockser ve Shizune'yle eşkarakterliyimdir.

Küfür eden ve alaycı insanlardan nefret ederim burada gerçi küfür yasak. Mesaj sayım artmayabilir forumda bu tip insanlardan çok varsa.

Sakura'yı çok severim, laf atan... Herneyse. Spoilerden de nefret ederim Naruto manga okuyanlar ergen ergen hareketlerle sürekli spoiler veriyorlar hiç hoş değil.

Fansub öğrenmeyi çok istedim ama bi türlü öğrenemedim bir gün öğrenirsem insanları güldürmeye özen gösteririm.

Önceden çok fanfiction yazmıştım yetenekli olduğumu iddia etmiyorum ama sanatsal bir yönüm vardır ve az çok anlarım yazı işinden.

Okuyorum.

Buraya kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim. Forumunuz çok güzel, modern bir tema.

Konichiwa.

Valla amacım gizemli olmak değil :) Ciddi biri de değilim çok ciddi yazmışım :D Neyse ciddiyet iyidir B)

Küçümsenmek veya aşırı saygı duyulmayı sevmem rastgele konuşulsun istedim :D

Forumda Sakura seven varsa ben burdayım desin pls. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.