Jump to content
Türk Anime TV Forum
Ridwald

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Önerilen İletiler

Misafir

Claymore 120-147

Ch 127: Deneve seviyorum seni :D

One Piece 753

Fairy Tail 393

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kuroku no basket ama neden türkçe çevirisi yok 192 de kalmış ingilizce çevrisi 300 e gelmiş neredeyse :(

Claymore de öyle ya 148 e kadar türkçe sonra 152 ye kadar ingilizce okumak zorunda kaldım. Hem de en heyecanlı bölümleri  <_<

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kuroku no basket ama neden türkçe çevirisi yok 192 de kalmış ingilizce çevrisi 300 e gelmiş neredeyse :(

Claymore de öyle ya 148 e kadar türkçe sonra 152 ye kadar ingilizce okumak zorunda kaldım. Hem de en heyecanlı bölümleri  <_<

Beelzebub'ı  bitirdim dorobo 

Güzel seri tavsiye ederim ayaktaysan ben sana bugün hiç takılmadım müsaitsen diğer tarafta bekliyorum :T

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beelzebub'ı  bitirdim dorobo 

Güzel seri tavsiye ederim ayaktaysan ben sana bugün hiç takılmadım müsaitsen diğer tarafta bekliyorum :T

Ya ben onun animesini izliyorum şu anda 40 küsürlerdeyim bitsin animesi başlayacağım mangasına güzel seri zaten.... Harbi sen bana takılmadan günün iyi geçmiyor mu ?  :wacko:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir

Ah ah o bölümleri bi anlayarak okuyabilseydim... ben de 147'den ileriye gidemedim o malum olaydan daha çok koydu desem yeridir :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah o bölümleri bi anlayarak okuyabilseydim... ben de 147'den ileriye gidemedim o malum olaydan daha çok koydu desem yeridir :(

Claymoreyse evet bana da koydu en can alıcı noktalar zar zor okudum ama türkçesi ne zaman çıkar Allah bilir.  <_<

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş