Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

yeni yıl hastalık zart zurt derken sürekli erteliyolar ya. geçen hafta çıkmadı bleach bu hafta çıkar diyordum hala yok.

edit:sonunda mangapandaya geldi gelmesine de neler oluyor ya soul king bu kadar mıydn sen pehh

Düzenlenme: Barış tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

3 haftalık aranın ardından güzel giriş yaptı sensei.Bu bölümde Yuushiro'nun erkek olduğu kanıtlandı :D Ve uzun aradan sonra Soifon taichomuzu gördük :wub:

Benim anlamadığım 3. ve 9. bölük kaptanları hala yaşıyor mu? Gremmy onları öldürmüştü,Kisuke öldü demedi 12. bölük ile hareket edecek dedi.Başka bi noktada Hitsugaya.En son Kurotsuchi ile dövüşüyordu ama Kisuke kayıp dedi :wacko:

Kyoraku taicho da merkez 46ya neden gitti acaba? Aizen için izin almaya gitmiş olabilir diye düşünüyorum.Aizen'de kralın diğer oğlu çıkıyomuş  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kaptanlarla ilgili konuşmadan hiç birşey anlamadm çünkü hiç bişey hatırlamıyorum asırlar oldu en son ne durumdalardı ne yapıyolardı hatrlamıyorum. isimlerini dahi unuttum ya bi dk bakmam lazım tilki şey komamura öldü,bi kaç tanesi zombiye dönüşmüştü bu da öldükleri anlamına gelir. abi bilmiom ya bi toparlasa en son neler olmuştu previously on bleach gibi bişeyi gördüğüme duyduğuma ilk defa sevinebilirdim yani :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kaptanlarla ilgili konuşmadan hiç birşey anlamadm çünkü hiç bişey hatırlamıyorum asırlar oldu en son ne durumdalardı ne yapıyolardı hatrlamıyorum. isimlerini dahi unuttum ya bi dk bakmam lazım tilki şey komamura öldü,bi kaç tanesi zombiye dönüşmüştü bu da öldükleri anlamına gelir. abi bilmiom ya bi toparlasa en son neler olmuştu previously on bleach gibi bişeyi gördüğüme duyduğuma ilk defa sevinebilirdim yani :D

Previously on Bleach ;

Gremmy (hayalci olan quincy) 3. takım kaptanı Rose ve 9. takım kaptanı Kensei'yi öldürmüştü daha sonra zombi quincy tarafından kensei ve rose zombiye dönüştürüldü.Kurotsuchi de kendi zombisi yaptı onları.

7. takım kaptanı komamura ölmemişti klan gücünü kullanarak kurt adama dönüştü ve dövüşten sonra tamamen kurt oldu (kurt adam olmanın bedeli).

10. takım kaptanı hitsugaya taicho da zombi kız tarafından ele geçirilmişti.Kurotsuchi ile dövüşüyodu ve yeniliyodu en son.Kurotsuchi ile olması lazımdı ama bu bölümde kayıp olduğu söylendi.Matsumoto da Cang Du ile savaşında kayıptı zaten.Bu kadar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Şimdi Kubo nasıl çözümleyecek bilmiyorum ama benim Teorim Manga 615 sonrası için Ukitake , Aizenin yanına gidip Aizeni serbest bırakacak çünkü içindeki o cisimin gücü sayesinde ruh kralı olma potansiyeline sahip ve Aizen boş kalan koltuğu doldurursa sen SS'nin hemde Aizenin işine gelicek bi olay gerçekleşesek Aizen istediği şey olan ruh krallığı tahtını alacak ve dengeyi sağlayacak fakat Juha Aizenle konuşmuştu acaba bunu önceden düşünüp veya görüp önlemmi aldı yoksa aldığınımı sandı

Kısacası SS'nin elinde yedek bi ruh kralı var bunun dışında nasıl bir şey yapar bilmiyorum bana en mantıklı kurtuluş açıkmalaması olarak bu geldi...Ha Aizeni günü kurtarmak için kullanırsın ama Aizen yarın öbür gün bu eski Ruh kralı gibi pasif kalmaz ruh akışı dışında bir çok olayı dengelemeye kalkar işte o zaman tekrar muhabet çıkar ama bu Titenin işine gelir son arc demiştim ama tekrar bi son arc var der Aizenle İchi kavgasını tekrar yaşatır böyle bişeler olur işte aman neyse :D merak ediyorum Kubo-senseine yapıcaksın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.