Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

O vakit gençler özelliklede Quincy-sana yönelik bu Aizenin bu savaştaki taraf tercihi sizce kim olucak tarafsız takılıp kendine bi ekipmi kuracak yine yoksa Quincylerden yanamı rol oynıyacak yada İchigo ile berabermi yoksa oturduğu yerden izlemeye devammı edicek ben o adamın hala mühürlü olduğuna inanmıyorum...yada o adam ne yapıp ne edip o mühürlerden kurtulacak diyen bi ses var diyeyim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

aizen mühürlü olmasa bile ichigo ile kapışabilir mi ki. kılıcı dağıldı hougyoku tekrar kabul edecek mi bakalım. belki biraz süre geçmesi gerekiyordur yine.  ichigonun zampaktoyu bende normal katana boyunda görmek istiyorum babasınınki gibi. ayrıca toshiro ile matsumoto isshin i nasıl görmediler ya o kadar şey oldu geldiler gittiler dünyaya. eski kaptanları lan onlar farketmicekte ben mi etcem. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Free Word bence Zaraki Ecchi olaylarına dalsın istiyor son 2 yorumundan onu hissettim ben :D

şu nerdeyse bir şey giymeyen varya  dalsın ona yanlışlıkla üstünü keser de çıplak kalır asdfg malum yaralı tam kesemez birde loli olanı alsın yociru gibi mubarek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uğursuz kabul edilen sayı 666 idi sanırsam :D malum şeytanın numarası :) efenim burada hiriko şunu demek istiyor daha shikaisız popomu döven biri ölürse ayvayı iyice yeriz birde ichigo o kadar kılıç değiştirdi gene shikai  açık geziyor ya normal boyutlara döndürün şunu çocuğada yazık :D ağır şeyi taşıyor sırtında :D

hahah :D reiatsu kontrolü sağlanmış olması lazım aslında doğru diyosun :D

O vakit gençler özelliklede Quincy-sana yönelik bu Aizenin bu savaştaki taraf tercihi sizce kim olucak tarafsız takılıp kendine bi ekipmi kuracak yine yoksa Quincylerden yanamı rol oynıyacak yada İchigo ile berabermi yoksa oturduğu yerden izlemeye devammı edicek ben o adamın hala mühürlü olduğuna inanmıyorum...yada o adam ne yapıp ne edip o mühürlerden kurtulacak diyen bi ses var diyeyim...

Quincylerden olmaz çünkü ilk başta Juha Bach zaten Aizen'e bi teklif sundu ama Aizen onun zihnini bulandırıp geri yolladı ve teklifini kabul etmedi.Adamım iştee :D

Tarafını bilemem ne yapacağı belli olmaz Kubo'nun.

aizen mühürlü olmasa bile ichigo ile kapışabilir mi ki. kılıcı dağıldı hougyoku tekrar kabul edecek mi bakalım. belki biraz süre geçmesi gerekiyordur yine.  ichigonun zampaktoyu bende normal katana boyunda görmek istiyorum babasınınki gibi. ayrıca toshiro ile matsumoto isshin i nasıl görmediler ya o kadar şey oldu geldiler gittiler dünyaya. eski kaptanları lan onlar farketmicekte ben mi etcem. 

Kılıç dağıldı ama kendi reiatsusu hala sağlam olduğu için belki tekrardan onara bilir.

bkz. ichigonun ilk kılıcı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

flood için kusra bakmayın :)

bence kubo Quincy kralını yendiği ara gözükür büyük olasılıkla yani Quincy kralı tanrı daısna varmadan yenilir aizende bundan yararlanıp tanrıya kafa tutmaya gider burada kubo tahminimce tanrıyı biraz güçsüz gösterir ve ichigo gelir ve sonda da ichigo tanrı statüsüne yükselir (sonu toparlayamadığından  abuk subuk şeyler yazdım :P

aizen kılıcı ona geri döner bence :P aizen kandırır kılcını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kılıç dağıldı ama kendi reiatsusu hala sağlam olduğu için belki tekrardan onara bilir.

bkz. ichigonun ilk kılıcı...

o dağılma normal dağılma gibi değildi. pul pul döküldü ya. sanki içindeki zampaktou ölmüş gibi. onarsa bile artık ichigonun üstünde işe yaramayacaktır. ichigonn bach dan bile güçlü olduğunu varsayarsak şuan. bach yamamatoyu öldürdü. aizen yamamatodan korktu. sonuç olarak aizenin ichigoya bişey yapamaması lazım. bach kaybedeceğini anlarda aizeni salarsa en son o zaman ne olur bilemem. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o dağılma normal dağılma gibi değildi. pul pul döküldü ya. sanki içindeki zampaktou ölmüş gibi. onarsa bile artık ichigonun üstünde işe yaramayacaktır. ichigonn bach dan bile güçlü olduğunu varsayarsak şuan. bach yamamatoyu öldürdü. aizen yamamatodan korktu. sonuç olarak aizenin ichigoya bişey yapamaması lazım. bach kaybedeceğini anlarda aizeni salarsa en son o zaman ne olur bilemem. 

Evet normal bi dağılma değildi ama onardığına inanıyorum,inanmak istiyorum...

Aizen yamamotoyuda alırdı adam bankai açmadı shikai bile açmadı çünkü ona göre planları var hiç onlara reiatsu harcamadan işlerini bitirmek istiyodu.Eğer yamamtonun üzeinde mutlak hipnoz uygıulasa idi her türlü alırdı...

Aizen'n Bach tarafından korkacağınıda sanmıyorum çünkü adam ölümsüz :D

İchigonun herkesten güçlü olması lazım sonuçta baş karakter...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet normal bi dağılma değildi ama onardığına inanıyorum,inanmak istiyorum...

Aizen yamamotoyuda alırdı adam bankai açmadı shikai bile açmadı çünkü ona göre planları var hiç onlara reiatsu harcamadan işlerini bitirmek istiyodu.Eğer yamamtonun üzeinde mutlak hipnoz uygıulasa idi her türlü alırdı...

Aizen'n Bach tarafından korkacağınıda sanmıyorum çünkü adam ölümsüz :D

İchigonun herkesten güçlü olması lazım sonuçta baş karakter...

yamamatodan korkmadı da ryujin jakka dan korktu diyeyim. ryujin jakka shikai e geçtiği zaman her yeri alev sanıyor. istediği kadar hipnoz etsin o alevler bütün şehri yakar. aizen kaçamaz ki :D aizenin yaptığıda salaklıktı afedersin istediğin kadar güçlü ol neden shikaini göstermiyorsun ki ichigoya her ihtimale karşı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yamamatodan korkmadı da ryujin jakka dan korktu diyeyim. ryujin jakka shikai e geçtiği zaman her yeri alev sanıyor. istediği kadar hipnoz etsin o alevler bütün şehri yakar. aizen kaçamaz ki :D aizenin yaptığıda salaklıktı afedersin istediğin kadar güçlü ol neden shikaini göstermiyorsun ki ichigoya her ihtimale karşı.

Adam 1000 yıllık SS baş kaptanı.Gerçi doğru ondan korkmadı alevlerden de korkmadı ama sadece işi uzatmak istemediği için Wonderweiss'ı üretti :D yoksa sonucu biliyosun Kido ile hallederdi Sousuke :D

@Ayhan Juha bach ona mangada değinmişti galiba.Başkasına güvenmediğin için kolunu geri getirmedin diye bi konuşma geçmişti galiba...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.