Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

kenpachi nozarashi dedi  :o  off bi sonraki bölümü bekleyemicem. sonunda 40. bölümden beri beklediğim şey bi sonraki mangada gösterilecek yanılmıyorsam.

Sonraki bölümü hepimiz bekliyoruz.Bence son 50 bölümde arasında en çok beklenen bölüm burasıydı :D

zarakiye yakışır birşey bekliyorum daha shikaida banki kadar denşet olmalı ki adamın şana yakışsın :D

Yani shikaisi diğer kaptanların bankaisini aşmalı.Shikai açmadan Byakuya ile dövüşen bi adama o yakışır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

zarakiye yakışır birşey bekliyorum daha shikaida banki kadar denşet olmalı ki adamın şana yakışsın :D

zarakiye ne yakışır ki şöyle testeremsi bşey olmasın adam gibi bi kılıç olsun ya  :D

Sonraki bölümü hepimiz bekliyoruz.Bence son 50 bölümde arasında en çok beklenen bölüm burasıydı  :D

Yani shikaisi diğer kaptanların bankaisini aşmalı.Shikai açmadan Byakuya ile dövüşen bi adama o yakışır  :D

byakuya hiç bi zaman onunla ciddi dövüşmedi ya. ciddi dövüşseler byakuya rahat kazanırdı diye düşünüyorum. nedenini 2-3 bölüm önce eski kenpachi açıkladı zaten

Barış flood yapmamaya özen göster  :P

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byakuya hiç bi zaman onunla ciddi dövüşmedi ya. ciddi dövüşseler byakuya rahat kazanırdı diye düşünüyorum. nedenini 2-3 bölüm önce eski kenpachi açıkladı zaten

Byakuya ve ciddi dövüşmemek bu iki kelime yanyana bile gelmemeli :D

bence Kubo başka bir hikayeye geçiş yapacak biz el elde baş başta kalacaz  :mellow:

Evet olabilir.Bi zaten İchigo kaldı haftayada onu gösterir belki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daha yorum yazma kısmını tam olarak çözemediğim için oluyor böyle şeyler spoiler a almayı falan daha bilmiyorm mesela  :D

Byakuya ve ciddi dövüşmemek bu iki kelime yanyana bile gelmemeli  :D

byakuya ciddi dövüştüğü zaman kullandığı 2 teknik var kenpachi ye daha bunları yaptığını görmedim. sürekli geçiştirme üzerine kurulu taktiği.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangatürk'ten bir yorum Nozarashi hakkında.

Görüldüğü üzere kuru kafa, kemikler, korku vb. şeylerle ilgiliymiş Nozarashi. Peki biz bu kuru kafaları daha önce gördük mü? Evet, shikaisini Kubo bize gösterdi ama unuttuk. Hatta belkide hiç düşünmedik bile shikai olabileceğini. 

Şöyle alalım herkesi;

Resimleri narutoforums'da anında yapıştırmış hafızası sağlam kişiler. Kuru kafalara, iskeletlere dikkat. Daha bunlar manganın başları.

14xjib4.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Görüldüğü üzere kuru kafa, kemikler, korku vb. şeylerle ilgiliymiş Nozarashi. Peki biz bu kuru kafaları daha önce gördük mü? Evet, shikaisini Kubo bize gösterdi ama unuttuk. Hatta belkide hiç düşünmedik bile shikai olabileceğini. 

Şöyle alalım herkesi;

Resimleri narutoforums'da anında yapıştırmış hafızası sağlam kişiler. Kuru kafalara, iskeletlere dikkat. Daha bunlar manganın başları.

14xjib4.png

gayet mantıklı bunlar ama bu sadece nozarashi'nin cisimlenmiş görüntüsünü gösterir. kılıç halini ya da gücünü göstermez. benim tahminim kesme yada yarma ağırlıklı koca bi kılıç falandır. getsuga gibi bişey geliyo aklıma ichigoya çok benzio çünkü. sadece kılıç kullanma tekniği var ne kidou nede yakın dövüş teknikleri bilio.

[/spoiler ]

bunların arasına alıcaksın yazacağın yazıyı yada footrafın linkini  

Teşekkürler yardım için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle alalım herkesi;

14xjib4.png

İyi de o kurukafa çıktığında İchigonun reiatsusunda da bi şekil belirdi.Ama o şekil İchigoi'nun zanpaktousuna benzemiyo.Nozarashi kurukafa ile alakalı ise olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.