Jump to content

konichiwa animenist dostlar :)

another..

Önerilen İletiler

11 yıllık anime izleyicisi olarak ilk defa bir foruma kayıt yapıyorum. türkiyede böyle anime izleyicileri olduğunu biraz geç farkettim. ve aslında bu kitlenin olması beni çok sevindirdi. türkanime kurucu ve adminlerine çok teşekkür ederim. bizlere bu ayrıcalığı yaşattığınız için arigatoo :) benim ilk animem 7. yaşında izlediğim detective conan. ve dragonball serisi. onları da arapça dublajlı olarak izledim. türkçe izediğim ilk anime kamikaze kaitou jeanne ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
  • Forum Admin

arapça izledim çünkü mısırda geçti çocukluğum :) sabah conan izleyip gece uyuyamıyordum korkudan ama öyle öyle alıştım aslında animeler en güzel japonca izlenir o yuzden altyazı çevirisi yapılsın istiyorum  :D  niye izleyemiyorsun? çizimlerden mi?  :D  :D

çizimler benim için asla sorun değildir -_- Japonca harici başka bir dilde buna Türkçemiz de dahil izleyemiyorum :ph34r: kulaklarım gözlerime izin vermiyor :P

aneemmm Mısır dedi :o dedi dimi yanlış okumadım :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çizimler benim için asla sorun değildir -_- Japonca harici başka bir dilde buna Türkçemiz de dahil izleyemiyorum :ph34r: kulaklarım gözlerime izin vermiyor :P

aneemmm Mısır dedi :o dedi dimi yanlış okumadım :rolleyes:

haklısın ben de japonca izledikten sonra bir daha dublajlı izleyemedim yoksa 700 bölüm çevrilmiş arapçaya. evet mısır dedim yanlış okumadınn  :31:  araplar da animeler çok yaygındır hemen hemen her kanal anime yayınlar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.