Jump to content

( 12 / 12 ) Noragami

3n4bL3

Önerilen İletiler

noragami bittiğine göre gidip bir izleyeyim :D sonrada log horizon bitmiş onuda bi izlemek lazım oooh tmm çevirmenler sağolsun ben  bir hafta daha sıkılmam :D

İçerisinde çok ilginç çeviriler var eğer buradan indirip izleyeceksen diye söylüyorum :D vizelerim yaklaştı şuan yapma imkanım yok ama bir süre sonra bütün bölümlerin v2 lerini çıkarıp tamamen düzgün bir çeviri yükleyeceğim beklemek istersen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 264
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Noragami Anime Türü : Shounen, Aksiyon, Macera Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2013 Çevirmen : Ghettosan Düzenleme : 3n4bL3 Özet; Bu diyar ve diğer diyar

işte bu çok güzel bir haber :rolleyes: şimdiden kolay gelsin  ^_^ sakıncası yoksa trailer ını paylaşmak isterim merak edenler için kısa bir tanıtım olabilir  :ph34r: 

Hiroshi Kamiya  :rolleyes: 

Posted Images

Aynen çok doğru . -_- ..Benim ilgi alanıma girmiyor o  ve diğerleri... <_<  ;) 

Kesinlikle öyle her kesin ilgisini çekmez yani ilginç bir durum sonuçta :D Neyse artık başka aldığım serileri izlersin umarım :D

Not: Son bölümde Noragami'yi başka fansubtan izlemişsin üzdün beni abla :( :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle öyle her kesin ilgisini çekmez yani ilginç bir durum sonuçta :D Neyse artık başka aldığım serileri izlersin umarım :D

Not: Son bölümde Noragami'yi başka fansubtan izlemişsin üzdün beni abla :( :D

Üzülme ablam senin çalışmalarını da izlerim..O fansub da da harika çocuklar var...Ben hepinizi çok seviyorum ve böyle güzel işler yaptığınız için de teşekkür ediyorum hepinize...İyi ki varsınız...Kendine iyi bak kuzum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahh nerden başlasam harika bi animeydii ♥ ♥ :D Çizimlerine bayıldım özellikle gözlere ve renklerine aşık oldum  :wub: Müziklerde çok güzeldi openingi ayrı beğendim :D Yato,hiyori ve yukine gördüğüm en tatlı üçlüydü  :embarrassed4-onion-head-emotico Hele yato (Mavi mavi masmavi  :admire2-onion-head-emoticon: ) Ayrıca uzun süredir ilk defa bir kız karakteri beğendim :D Bunların dışında sonu çok şekerdi yaaa çok beğendim ama bu 2. sezon istemediğim anlamına gelmez  :evil-smile-onion-head-emoticon:  Bu animeden baya uzun bir seri çıkar bence :D Neyse çok uzattım son olarak emeği geçen herkese derinden bir arigatou gozimasu diyorum  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize saglik. Yorumlardan anladigim kadariyla sercan ve can cevirmis. Zaten son bolumde tesekkur etmisti Sercan. Bir kisi daha vardi adini hatirlayamadim simdi. Ohm, tesekkurler hepinize. Arada cevrilmeyen kisimlar oluyordu ama gayet basariliydiniz. :D Ellerinize saglik gencler. :D Yuriyi de izlerim ben. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize saglik. Yorumlardan anladigim kadariyla sercan ve can cevirmis. Zaten son bolumde tesekkur etmisti Sercan. Bir kisi daha vardi adini hatirlayamadim simdi. Ohm, tesekkurler hepinize. Arada cevrilmeyen kisimlar oluyordu ama gayet basariliydiniz. :D Ellerinize saglik gencler. :D Yuriyi de izlerim ben. :D

Şöyle aslında çeviriyi ben yapıyordum ama ben çok moto çeviri yaptığım için bazı kısımlar saçma oluyordu öyle durumlarda düzenlemeleri Can ve Efnan diğer hatırlamadığın arkadaşım düzeltmesini yapıyordu. O unutulan kısımlarda işte onlara sorup 2 mizinde unuttuğu kısımlar oluyordu :D Bu arada teşekkür ederim :)

Böyle söyleyince sanki onlar suçlu gibi oldu ya :D Onlarla da alakası yok yani aslında neyse uzun lafın kısası benim beceriksizliğim :D 

İlk serimde affola artık bundan sonrakilerde düzgün gelecek söz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uğruna aşiret kurduğum anime bitti ya  :unsure:  insan üzülüyor ya neyse çevirmen bey emeğiniz için teşekkürler aradaki yazım yanlışları ve kelime hatalarınıza rağmen göstermiş olduğunuz ilgiden ve emekten ötürü teşekkürlerimi sunuyorum  :good-job-onion-head-emoticon:  Artık burda yaptığınız hataları diğer serilerinizde görmeyiz  :evil-smile-onion-head-emoticon: yani öyle umuyorum  :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uğruna aşiret kurduğum anime bitti ya  :unsure:  insan üzülüyor ya neyse çevirmen bey emeğiniz için teşekkürler aradaki yazım yanlışları ve kelime hatalarınıza rağmen göstermiş olduğunuz ilgiden ve emekten ötürü teşekkürlerimi sunuyorum  :good-job-onion-head-emoticon:  Artık burda yaptığınız hataları diğer serilerinizde görmeyiz  :evil-smile-onion-head-emoticon: yani öyle umuyorum  :) 

Bende öyle umuyorum umarım aynı hatalar olmaz :D Teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.