Jump to content

Sonunda Geldim

Te10man1110

Önerilen İletiler

İyi yakaladın kısacası şöyle diyeyim angutluk sen git animeye ara ver olurmu böyle şey ama anladım doğru yolu sonunda buldum sizin yanınız ANİME DÜNYASI

Lanet olsun kendimi övmeyi sevmem ama çok dikkatliyimdir  :cool-onion-head-emoticon: neyse angutluk sayılmaz bende üniversiteye hazırlanırken ara vermiştim animeye  :hehe-onion-head-emoticon:

hoş geldin keyifli forumlar  ^_^ 

bu sıralar o kadar çok gelen oluyor ki arada kaynamış bu konu  :ph34r:

ay evet gelen çok oluyo bu aralar her geleninde konusunuda kaynatıyom  :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam hanım ağam çıkıyoz  :beg-onion-head-emoticon: eben zaten ders çalışıyodum evet nerde kalmıştım M. psaos mojor minor ........................ :dead-onion-head-emoticon:

Lanet olsun kendimi övmeyi sevmem ama çok dikkatliyimdir  :cool-onion-head-emoticon: neyse angutluk sayılmaz bende üniversiteye hazırlanırken ara vermiştim animeye  :hehe-onion-head-emoticon:        

gelen çok ama hareket yok :ph34r: varda ben mi görmüyorum acaba  :blink:

• Forum Admin

ay evet gelen çok oluyo bu aralar her geleninde konusunuda kaynatıyom  :admire-onion-head-emoticon:

kendimize kaynatacak yer arıyoruz  :D bazıları konularının kaynatılmasından pek hoşlanmıyor ama  :ph34r:  yakında sürecekler bizi Yuki-Chan  :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kendimize kaynatacak yer arıyoruz  :D bazıları konularının kaynatılmasından pek hoşlanmıyor ama  :ph34r:  yakında sürecekler bizi Yuki-Chan  :P 

He valla gelen bi meraba yazıyo gidiyo bizimi beğenmiyolar anlamadım ki  :confused-onion-head-emoticon: Konularını kaynatıyom diyedir belki  :confused-onion-head-emoticon: ama ben yinede kaynatmaya devam etcem galiba  :D  banlanırsamda tek üzüntüm ileti sayım olur  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genelde forumlarda takılcak kişiler bellidir onun dışındakiler öylesine gelir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

He valla gelen bi meraba yazıyo gidiyo bizimi beğenmiyolar anlamadım ki   Konularını kaynatıyom diyedir belki   ama ben yinede kaynatmaya devam etcem galiba    banlanırsamda tek üzüntüm ileti sayım olur  

kim beğenmiyormuş bizi  :blink: onlar önce kendilerine baksınlar  <_< bence senin bir suçun yok  :ph34r: sonuçta suç ortakların var kimse konuyu tek başına kaynatamaz  :D 

suç ortağı ben değilim  :rolleyes: 

Hşgeldin. 

Eğlenceli mi konu kaynatmak?    Bende  sıkışırım bir köşeye konularda.  

sıkışma öyle köşelere rahat rahat geniş geniş takıl  ;) bak Mukaddes 'le bana hiç köşede kalıyor muyuz  :D 

Genelde forumlarda takılcak kişiler bellidir onun dışındakiler öylesine gelir.

sen de öylesine gelmemiş sindir inşallah  :ph34r: yoksa hoş geldin imi geri alırım  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yok ben kalıcıyım animelerle ilgili bir forumdan   niye ayrılayım ki zaten

göreceğiz  B) zaman her şeyi gösterir  :D

Hem pek de konu kaynatmak sayılmaz aslında.  :unsure:  Yeni gelen üyelere forumun sıcaklığını gösteriyoruz tanışma konularında. :D Dimi Mukaddes dimi Zeynep Abla? :D  :rolleyes:

dimi dimi :o hay ağzına sağlık Songenammmmm  :wub: bizim ne kadar arkadaş canlısı olduğumuz görsünler bir daha forumdan gitmesinler diye  -_- bu lafım azcık birilerine de dokunur inşallah  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.