Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
free word

Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)

Recommended Posts

İrikilip, ürperdiğim birkaç sahne;

-Anotherdaki o kızda evet bende o şemsiye olayında baya irkilmiştim açıkcası :unsure:

-Umineko no naku no koro ni çok sevdiğim bir animedir ama bazı ölümler varki  mide bulandırıcı :mellow: [ki anime ölümden oluşuyor zaten :D]

-xxxholic, kesinlikle bir anime sizi ürpertemez demeyin olur efendim xxxholic de buna örnek :D [yada ben çabuk korkuyorum :D]

Klasik olacak belki ama Son Durak filmlerine bağlayan Another da ki şu ünlü şemsiye sahnesinde irkilmişdim :wacko: Ana karakter boğazını tutuyordu bende tutmuşdum :( Nedense böyle çok gerilip kendimi kaptırdığımda karakterin neresine birşey olsa benimde aşağı yukarı oram acır :ph34r: Manyakça biraz ama evet öyle <_< ...

Ahanında o sahne :

Another i İzlediğimden Beri Şemsiye Seçimlerime Dikkatim %98 arttı  :hell-yes-onion-head-emoticon: karnıma ağrılar girmişti boğazını gösterdiklerinde ana karakterle aynı surat ifadesini almıştım ..

Another i İzlediğimden Beri Şemsiye Seçimlerime Dikkatim %98 arttı  :hell-yes-onion-head-emoticon: karnıma ağrılar girmişti boğazını gösterdiklerinde ana karakterle aynı surat ifadesini almıştım ..

Bence genede dikkat et %2 bile bir ihtimal :ph34r:

Son durak serisi gibiydi anime resmen ya <_<

Aynı şeyleri yaşamışız. Ama ben daha dikkatsizmişim. Şemsiyemin ucunda 10cm lik (ya da daha fazla) uzantı var :hell-yes-onion-head-emoticon: Neyse dediğim gibi kullanmıyorum artık zaten. Okula giderken çook lazım olursa da merdiven basamaklarına bakıyım kayıp düşmiyim gibisinden önüme bakmıyorum basamaklar bitince millete çarpıp duruyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

Bence genede dikkat et %2 bile bir ihtimal :ph34r:

Son durak serisi gibiydi anime resmen ya <_<

:hell-yes-onion-head-emoticon:  şu çocukları baston diye kullanıp oynarken görünce ellerinden topluyorum ;_; %2 bile =.= Die

Aynı şeyleri yaşamışız. Ama ben daha dikkatsizmişim. Şemsiyemin ucunda 10cm lik (ya da daha fazla) uzantı var :hell-yes-onion-head-emoticon: Neyse dediğim gibi kullanmıyorum artık zaten. Okula giderken çook lazım olursa da merdiven basamaklarına bakıyım kayıp düşmiyim gibisinden önüme bakmıyorum basamaklar bitince millete çarpıp duruyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

elimde şemsiyeyle merdivenden inerken ilk önce şemsiyeyi atıyorum sonra kendim iniyim diyorum sonra şemsiye ya açılısa aşşağıda diyip ;_; yerleri kontrol ediyorum  :ghost-onion-head-emoticon:

Naruto'nun 3. hokage miydi unuttum şimdi xd 

Ona olan son sözleri çok ürpertiyordu :D

fma:brotherhood da nina'nın chimeraya olduğu sahne. şuan bile düşündüğüm de irkiliyorum.

675px-Nina-profile.png

Ben hiç bir animede irkilmedim,ürpermedim veya ağlamadım animeleri duygularımla izlemiyorum 

This is hilarious. That means you are watching animes by using your ass.

another da kızın boynundan şemsiyenin ucu çıktığı zamanki sahne rüyama girmişti !!! ondan sonra şemsiye fobim başladı :D

Author of the topic Posted

another da kızın boynundan şemsiyenin ucu çıktığı zamanki sahne rüyama girmişti !!! ondan sonra şemsiye fobim başladı :D

la yeter hep aynı sahnede gerilmişsiniz bitek ben mi tepki vermedim o sahnede :D