Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

vs ler bitti bi dof' trebol kaldı luffy vs dof başlamadan sanjilerin ne halde olduğunu anlatması lazım artık aylar oldu. tamam vsler devam ederken yarıda kesip sanjileri göstermesini beklemiyorum öyle yapsaydı bleach e dönerdi ama artık zamanı geldi. bi ihtimal trebolu law alır diyordum ama yok artık imkansız destek şart. sabo yada sanji gelmeli başka kim var ki fujitora keyif yapıo zaten ne biçim denizci anlamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

vs ler bitti bi dof' trebol kaldı luffy vs dof başlamadan sanjilerin ne halde olduğunu anlatması lazım artık aylar oldu. tamam vsler devam ederken yarıda kesip sanjileri göstermesini beklemiyorum öyle yapsaydı bleach e dönerdi ama artık zamanı geldi. bi ihtimal trebolu law alır diyordum ama yok artık imkansız destek şart. sabo yada sanji gelmeli başka kim var ki fujitora keyif yapıo zaten ne biçim denizci anlamadım.

Sabo'yu son gördüğümüzde bayağı yorgun bir haldeydi ama yine de gelip Luffy'le omuz omuza savaşmasını bekliyorum. Nostalji yaptırmalı Oda Sensei

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trafalgar Law'a
Olum Law nedir senin olayın kardeş? İntikam mı alıyorsun yoksa kendine eziyet edilmesini mi seviyorsun, işkence meraklısımısın ben anlamadım. Halbuki Sabody takım adalarında o kendinden emin sakin duruşun ve elinle yaptığın o cool hareketle, "ODAAA!" değişinle falan bana işte bu, bu adamda iş var, gelecekte denizin çok büyük korsanlarından biri olacak dedirtmiştin. Ama son manga bölümünden sonra bence öl yani, ölmen herkes için daha hayırlı gibi zaten Dof tarafından ikinci kere ölümden beter hale sokuldun.Bu mudur yani hayatını kurtaran adam Rosinante ye olan intikam borcunu ödeme şeklin? İlk Kaidou ya öldütme planları yapıyorsun, şimdi Luffy üzerinden konuşuyorsun Hasır Şapkalar pes etmez yok efendim gününüzü göreceksiniz falan. Cık cık cık... Ayıp ayıp. Hani senin tayfan? hani senin gücün? Bu geçen iki yılda hiç mi yeni bir numara öğrenemedin de böyle aciz durumlara düştün. Yahu bir de D. lerden birisin be utanmaz herif. O ismin hakkını ver hakkını! Bak senin neslinden çıkan Luffy e adamın yaptıkları ortada, bak senin neslinden çıkan Kid e BİGMOM a kafa tutuyor, onun bölgelerine saldırıyor. Umarım kalan bölümlerde düzgün bir duruş sergilersinde şu vasat korsan halinden çıkarsın yoksa seride One Piece'nin doldurma karakterlerden biri olacaksın benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu dediğin bana ace hatırlattı nedense yavaş yavaş D. olanlar luffy için birnevi hayatını veriyor önce ace şimdi ise trao onun ölme durumu farklı ama genede luffy'e güvenerek bu savaşa girdi ama trao yüzünden kaidou ile düşman olacak bigmom'a zaten savaş ilan etti ben sanjileri merak ediyorum naptılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.