Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

güç herşekilde gelir. en son ayakta kalan kazanır, hepsinin galibi luffy'idi mesela ama savaş içerisinde lucci olsun moria olsun, enel olsun hep küçümsedikleri için kaybettiler. hepsi luffy'den güçlüydü. dof aslında kazanırdı luffy tek olsaydı. birdcage yaptı lawla savaştı üstüne luffy ile savaştı falan kaybetti birebirdi luffyden güçlüydü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana görede luffy arenada birçok kişi ile kapıştı okadar haki harcadı ve yolda gelirken'de ezikleri döverken haki harcadı eşittiler yanı ve law dofa pek zarar veremedi adam hayla sırıtıyor :D dof diğer schibukai'ler gibi hafife aldı bu yüzden kaybetti bana göre zaten hafife almaları yüzünden kaybediyorlarya bu tayfaya herkes :) gelecek sefer kaido'da hafife alır oda kaybeder :D dof sanırım hapse gidiyor kutsal olmasıda onu kurtaramıcak bu sefer sanırım :) bu kral hakisinin gücünü nezaman görücez ? chinjao ve dof ile kapıştı luffy aynı günde üçüde kral haki kullanıcısı ama pek bir özellik göremedik sanırım sadece özel sesleri duyma ve iradesizleri bayıltmaya yarıyor ve güç katıyor sanırım silahlanmaya başka gücüde varsa ya henüz uyanmadı yada gücü yetmiyor çünkü amiralın hem dofa hem luffy'e kafa tutması gerçekten saçma geliyor tamam adam amiral ama karşındada kral hakisi kullanıcıları var yada k.hakiyi gözümde fazla büyüttüm :D son sayı yüzünden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yonkou ile kapışmadan kral hakinin gerçek gücünü göremicez galiba. nerde o savaş sırasında 3 amiralide dumura uğratan güç nerde. sadece bayıltmaysa bu kral haki boşuna büyüttük gözümüzde hakkaten. ama ben umudumu kaybetmedim. hala luffy'nin fırtına çağırabileceğini düşünüyorum. aynı dragonun loguetown da yaptığı gibi aynı wb ile shanksın gökyüzünü yardığı gibi yada roger vs shiki savaşında ortaya çıkan devasa fırtına gibi. sürekli hava olayları k haki kullanıcılarının etrafında anormal bi şekilde oluyor. ama insanın da artık göresi geliyor yani. ezikleri bayıltması bizim için hiç bişey bütün arclarda ezik savaşçılar hiç önemli değildi sayıları ne kadar olursa olsun. enies lobby'de böbürlene böbürlene kaç bin askerim bekliyo kapıda falan diyorlardı ama hiç bi işe yaramadılar o yüzden kral hakisi başka bişey yapamıyorsa çöp.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sade bayıtlmayada kral hakisi denmesi kral olma eğilimi olanlarda olan bir yetenek dendi demekki var bir özelliği ya herkesde k.haki farklı iki kral kapışınca gökyüzü yarıldı chinjao dofda böyle birşey olmadı etrafındaki ezikler bayıldı ama birşey göremedik yada farklı bir seviyesimi var sonuçta wb ile shanksın hakileri tavan yapmışdır luffy ile dofla karşılaştırılamaz iradeleri şuanki halleriyle tabi balıkadam adasında luffy roger deniz kralların sesini duymuştu rayligh duymamıştı ve roger başka şeylerin sesinide duyuyordu tabi luffy daha yeni öğrendi oda duymaya başlar Bu d.ye ait bir özellik diye düşünüyorum ? yada roger ile luffy'nin hakisi aynı eğer kral haki güçleri kişilerde farklıysa tabi ama roger ile luffy arasında bir bağlantı var d. olmasını geç farklı bir bağlantı umarım oda bunu es geçmez ve her d.'de kral hakisi çıkmıyor farklı bir kabile olsalarda hakiden çok farklı bir güçleri var yoksa onları ne özel kılıcak ? yada hakileri özel oluyor herşeyi duymaları vb.. roger ile luffy gibi. ama şu fujitoranında sürekli dofa luffye hiç birşey yokmuş gibi saldırmasına uyuz oldum çakın birtane otursun amiral güçlü ama sizde canavarsınız :D gerçi savaşta hakiyi görünce 3 amiralde alta kaçırcaktı :) hemen yok edilmesi lazım :D bu arada luffy kaçmıyormuş :P bende öyle sandım ama http://www.mangadenizi.com/content/comics/one_piece_542ecf6665b41/798_0_kalp_55df30607a38f/16.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir sorum var eski bir konu ama gözümden kaçmasın wb öldü gücünü bizim şişman aldı.. peki meyvesi .. ace nin meyvesi 2 yıl sonra ortaya çıktı wb nin meyvesi nerede çıkar ve kim yer çok aklıma takıldı belki basit bir şey ama o meyve çok özel abi odanın yerinde olsam kimseye yedirtmezdim .. lakin gücünü şişman çalmasaydı iyi olacaktı.. belki de çıkartmaz onu gücünü aldı diye bu da olabilir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o meyve çıkmaz 2 güçten aynı olmaz sonuçta wb öldü ama meyve çıkmadan bedeninden meyve gücü alındı hayla aktif sonuçta her meyvede bir şeytan var  2 meyvelerin ortaya çıkması için baya zaman gerekiyor.meyvesi güçlü ama yenilmez değil o meyve  ve k.haki ile rogerı yenememiş :D bana göre öyle birine yenilmeyen biri korkutucu olur xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce bunla ilgili detaylı bir analiz yazmıştım. Smile araştırmalarında Vegapunk'ın bulduğu bir şey var. Bir şeytan meyvesi kullanıcısı ölürse en yakınındaki normal meyve şeytan meyvesine dönüşüyor. Bunu Punk Hazard'da Smiley ölürken görmüştük. Ceaser gaza semender meyvesi yedirmişti, kovalıyordu o da bizimkileri. O sırada kocaman bir şeker yedirdiler buna patlasın diye. Semender öldü ve öldüğü sırada yakındaki bir el arabasında bulunan bir elma şeytan meyvesine dönüştü. Yani Marineford'ta Ace ölürken bu gerçeği bilen kişi sadece Dof'tu ve yanında bu duruma karşılık bir meyve bulunduruyordu. WB ölürken içindeki şeytan'ın bir meyveye geçmesine fırsat kalmadan Karasakal yami no mi'nin gücü ile şeytanı emdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi yerlerde okumuştum, son arc ta da bir sahnede burges in elinde bi bıçak vardı, sabodan yada luffy den meyvesini alacaktı öldürüp, hangisi olduğunu tam hatırlayamadım. Aynı bıçak bizim kirli şişko da vardı wb dan meyveyi çalarken. Yakalayan iyi yakalamış, büyük ihtimalo bıçakla ikinci meyveyi çalabiliyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.